18 Листопада, 2019 р., 18:10
15.11.19 у Великоколоднівському НВК у 1-4 та 5-11 класах пройшов єдиний національний урок під гаслом «Безпечна країна».
18 Листопада, 2019 р., 18:08
14.11.19 р. у Великоколоднівському НВК відбулася зустріч з представниками Національної поліції на тему дотримання правил дорожнього руху
18 Листопада, 2019 р., 18:05
13.11.19 р.  у Великоколоднівському НВК пройшли збори Шкільного Парламенту: - перегляд фільму «Ціна неуваги»; - розробка буклету «Правила пішохода» та його обговорення; - веб-квест «Ми і безпека на дорозі»
18 Листопада, 2019 р., 18:02
11.11.19 у Великоколоднівському НВК відбулося відкриття Тижня безпеки дорожнього руху «Азбука безпеки на дорозі». Учні переглянули відеопрезентацію «Правила дорожнього руху» та сценку «В гостях у світлофора», яку підготували п'ятикласники.
18 Листопада, 2019 р., 17:58
8.11. 19 р.  у Великоколоднівському НВК пройшов День української писемності та мови під гаслом «За злагоду, мир, за добро, за свободу! Борімось за мову - Берегиню народу!»: мовний тюнинг «А я пишу рідною так...», артполе «Українською дихаю, думаю, живу...», радіодиктант.
18 Листопада, 2019 р., 17:55
У Великоколоднівському НВК під керівництвом вчителя інформатики Левицької Н.С. відбувся конкурс комп"ютерної вправності "Бобер", у якому взяли участь учні 2-11 кл.
13 Листопада, 2019 р., 21:04
Учителька музичного мистецтва ЗОШ І-ІІст.с.Колоденці Максимишин М.В. взяла участь в обласному фестивалі- конкурсі "Співоча освітянська родина". Успішний старт для молодої учительки - ІІІ місце в номінації соло. Вітаємо колегу: успіхів, творчих злетів і нових вершин!
04 Листопада, 2019 р., 14:26
Учні 2 ,3 класів ЗОШ І-ІІ ст.с.Колоденці у супроводі учителів Матвійко Н.М., Дікарєвої І.Б. відвідали древнє місто Лева: відвідали природничий музей,переглянули виставу у ляльковому театрі" Таємниці лісовичка",погуляли історичними вуличками  міста ну і звичайно посмакували львівськими смаколиками.Ось так весело і корисно розпочали осінні канікули!
03 Листопада, 2019 р., 18:12
29.10. 2019 р. учні 7,8,10 класів Великоколоднівського НВК разом з класними керівниками Козубською В.М., Мавдрик У.О., Гнатів О.Г. Відвідали: Олеський замок(пам’ятка архітектури та історії XIII-XVIII ст., колишня резиденція польських королів); сьогодні - це музей-заповідник, відділ Львівської галереї мистецтв, де виставляються унікальні твори мистецтва, скульптури, портрети, натюрморти, меблі);  Підгорецький замок – видатна пам’ятка архітектури пізнього Ренесансу, який був збудований для коронованого гетьмана С. Конецьпольського як замок розваг; та Золочівський замок (споруджений в 1630-х рр.), на подвір’ї якого стоять пізньоренесансні Великий та Китайський палаци. Таку ж будівлю можна побачити у Берліні.
03 Листопада, 2019 р., 18:04
28.10.2019 р. учні 5 та 6 класів Великоколоднівського НВК побували в IT Step University, де їм продемонстрували роботу університету. Діти мали можливість переглянути відео через окуляри віртуальної реальності, а також познайомилися з роботою 3-D принтера і попрацювали з робототехнікою. Друга частина екскурсії проходила у фотолабораторії, рисунковій і лабораторії робототехніки. На завершення діти відповідали на запитання і отримали подарунки.