Відділ освіти Жовтанецької сільської ради Львівської області
Жовтанецької сільської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

Дошкільна освіта


СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ "Нумікон - цікава математика для дошкільнят.

24 лютого 2020р. на базі Великоколоднівського НВК відбувся семінар-практикум для музичних керівників та вихователів ДНЗ.

Музичний керівник Гнатів О.Г. та вихователь Звір Н.Я. підготували та провели виховний захід у старшій групі "Зиму проводжаємо - Весну зустрічаємо". Мих Н.С. ознайомила усіх присутніх із методикою Нумікон та провела майстер клас по використанні форм Нумікона у закладах дошкільної освіти.

      

                      Семінар-практикум

06 грудня 2020р. на базі ДНЗ "Вишенька"(ясла-садок) Жовтанецької сільської ради пройшов семінар для вихователів ДНЗ та дошкільних груп НВК на тему: " Використання блоків Дьєнеша для формування математичних уявлень у дошкільників". Вчитель-логопед Миколаєвич М.Б. підготувала та провела телешоу "Зірковий шлях".Вихователь-методист Макарчук О.В. підготувала презентацію на тему :" Використання логічних блоків для розвитку логічного мислення дошкільників". Також вона продемонструвала практичне використання блоків Дьєнеша у роботі. Практичний психолог Зінько В.Л. підготувала презентацію "Агресія та шляхи її подолання". Усі присутні під час обміну досвідом поділилися розвивальними іграми та вправами , які використовують у роботі. Дякуємо усім учасникам семінару за плідну роботу.

 

 

  СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

3 грудня на базі Великоколоднівського НВК відбувся семінар-практикум для вихователів ДНЗ-НВК. Тема семінару-практикуму «Використання технології сендплей (ігор з піском) для всебічного розвитку дітей дошкільного віку». Звір Н.Я. провела інтегроване заняття з розвитку зв'язного мовлення, логко-математичного розвитку та аплікації у старшій групі на тему "Цікава мандрівка". Під час перегляду презентації, яку підготувала Мих Н.С., вихователі ознайомилися з технологією сендплей, засобами її реалізації, прийомами використання даної технології  у роботі з дошкільниками.  Пізнавальною та захоплюючою була практична частина семінару, під час якої Свистун О.П. продемонструвала, які вправи можна проводити з дітьми дошкільного віку.

               

Свято Миколая

Хай святий Вам принесе

Багато радісних турбот!

Нехай здоров`я донесе,

Висот, любові та чеснот!

У дошкільних групах ДНЗ "Вишенька"(ясла-садок) Жовтанецької сільської ради малята з нетерпінням чекали святого Миколая. І він прийшов ! Старша група "Ромашка" підготувала розвагу "Піжамна вечірка", а середня група "Зайченята"- квест для батьків.

 

 

  Тиждень відкритих дверей 

Протягом 25-29.11.2019року в ДНЗ "Вишенька"(ясла-садок)Жовтанецької сільської ради проходив Тиждень відкритих дверей. У кожній групі було проведено День батьківського самоврядування. Батьки наших вихованців мали змогу поспостерігати за своїми дітками та роботою вихователів під час усіх режимних моментів. Дякуємо батькам за активну співпрацю!


 

 

                                                 Осінні свята

 

 

Ще недавно в небі синім
Пролітали журавлі,
А сьогодні в безгомінні
Ходить осінь по землі.
І від краю і до краю,
Від двора і до двора
Золотого урожаю
Знов до нас прийшла пора.

У ДНЗ "Вишенька"(ясла-садок) Жовтанецької сільської ради пройшли осінні свята: 

молодша група "Веселка" 06.11.2019р. "Подорож осіннім лісом";

середня група "Зайченята" 12.11.2019р. "Осінь-казкарка";

старша група "Дзвіночок" 12.11.2019р."Осінні барви".

Надзвичайно урочиста атмосфера , веселі обличчя дітей, хвилювання батьків та педагогів- було усе. Красиві таночки, дзвінкі пісні, подорож у казки , декламування віршів - усе це ми мали можливість переглянути під час виступів. Дякуємо батькам за чудові костюми , а малятам - за їх старання. 

 

 

 Семінар- практикум

30.10.2019р. на базі ДНЗ "Вишенька"(ясла-садок) Жовтанецької сільської ради пройшов семінар- практикум на тему 6" даруємо друзям гарний настрій".  У ході семінару музичним керівником Вихопень М.А. було проведено музичне заняття на тему: Квітка настрою". Вихователь-методист Макарчук О.В. підготувала презентацію на тему: " Карл Орф у сучасній дошкільній освіті". Музкерівник вихопень М.А. провела презентацію : "Ділова документація музичного керівника". Опісля всі присутні мали можливість поспілкуватися та поділитися враженнями.

 

 

 

 

                                            Семінар- практикум

 

17.04.2019. на базі Новоставського НВК"ЗНЗ I-IIIст.- ДНЗ" відбувся семінар для вихователів на тему :"Коректурні таблиці як засіб пізнавальної активності дошкільників". Під час семінару педагоги продовжили знайомство з новаторськими програмами методами навчання дошкільників.

Вихованці дошкільної групи продемонстрували свої знання про природу і бережливе ставлення до неї через інтегроване заняття з розвитку мовлення та екологічного виховання на тему: "Кімнатні рослини". Підготувала та провела заняття вихователь Стецик М.І. Вона провела майстер-клас із виготовлення композиції "Паперові дива". 

Окрім цього, вихователь Вовк М.Д. підготувала і провела руханку із цеглинками "Лего". 

Рефлексуючи з приводу проведеного семінару,вихователі зазначили , що отримані знання використають у своїй роботі.

 

 

     

 

                                                        Семінар-практикум

29.03.2019року  на базі Великоколоднівського НВК відбувся семінар-практикум "Використання прийомів ейдетики у роботі з дітьми". Присутні: вихователі дошкільних підрозділів громади, вихователь- методист відділу освіти Лоїк О.П., вихователь-методист ДНЗ "Вишенька"(ясла-садок) Жовтанецької сільської ради Макарчук О.В., адміністрація НВК.

Ми мали змогу переглянути музичні свята у старшій групі  - "Хай в серці кожної дитини живе любов до України!" вихователь Свистун О.П.  та в середній групі - "Ми діти твої, Україно!" вихователь Звір Н.Я., музкерівник Гнатів О.Г. Свята були дуже насичені таночками. піснями, віршами. Педагоги стимулювали мовленнєву діяльність дітей, формували досвід музичних вражень від свят.

Під час роботи семінару було заслухано заступника директора у дошкільнгому підрозділі Мих Н.С. Вона познайомила присутніх із значенням ейдетики в роботі з дошкільнятами. 

Також було заслухано вихователя-методиста ДНЗ "Вишенька" Макарчук О.В., яка підготувала презентацію "Коректурні таблиці як засіб пізнавальної активності дошкільників.

Семінар -практикум був змістовним та цікавим.

 

 

 

 

 

 

 Педагогічний колектив ДНЗ"Вишенька"(ясла-садок)Жовтанецької сільської ради брав участь у проходженні професійних тестів (педагогіка та психологія).За кількістю набраних балів ми посіли 1 рейтингове місце,за що педагогічні працівники отримали сертифікати , а заклад- золоту медаль. Вітаємо усіх!     

 

 

 

Семінар-практикум

21 лютого 2019р. на базі ДНЗ"Вишенька"(ясла-садок)Жовтанецької сільської ради пройшов семінар для вихователів ДНЗ на тему:"Друдли-загадки для розвитку творчого мислення дітей дошкільного віку".Вихователі ДНЗ"Вишенька"(ясла-садок)Жовтанецької сільської ради Трубич В.Б. та Макарчук О.В. продемонстрували фрагменти занять із використанням мнемотаблиць. Вчитель-логопед Миколавич М.Б. провела розучування скоромовки з використанням мнемотехнікия. залучивши усіх вихователів. Вихователі Мельник Г.Ю. та Самуляк О.В. продемонстрували виготовлені ними мнемотаблиці.

Вихователь Жовтанецького НВК "ЗНЗ  1-2ст. -ДНЗ"Чабан О.Я.підготувала презентацію "Друдли -головоломки для дітей дошкільного віку".

Традиційно було проведено мовну хвилинку .Цього разу вона була присвячена харчам.

Вихователь старшої групи "Сонечко" Левицька А.Б. провела математичний квест "Подорож за скарбами".

Вихователі мали можливість поспілкуватися між собою , поділитися досвідом із використання мнемотехніки на заняттях,познайомитись із друдлами. Усі присутні отримали багато корисної інформації.

 

 

 

 Атестація

21 грудня 2018р. у молодшій групі "Бджілка" пройшло відкрите заняття на тему :"Моя Батьківщина-Україна".  Вихователь Сусь І.С. підготувала цікаве заняття для дітей молодшого дошкільного віку із застосуванням лепбука. Малята знайомилися з картою України , її символами, самостійно викладали прапор нашої держави,прикрашали карту квітами-символами . Усі разом молилися за мир в Україні. Гості ,працівники закладу та діти отримали велике задоволення від побаченого.

 

 

 Семінар-практикум

21 грудня 2018р. на базі ДНЗ "Вишенька"(ясла-садок) Жовтанецької сільської ради відбувся семінар-практикум для вихователів дошкільних груп на тему: "Мнемотехніка в освітньому процесі ДНЗ".Презентацію з даної теми підготувала заступник директора з НВР у ДП Великоколоднівського НВК Мих Н.С. Усі учасники семінару продемонстрували виготовлені лепбуки та презентували спосіб їх використання на заняттях.

 

 

 

 

 

Тиждень пам`яті В.О.Сухомлинського

Протягом 19.11-23.11.2018р. у ДНЗ "Вишенька"(ясла-садок) Жовтанецької сільської ради

проходив тиждень , присвячений 100-річчю з дня народження В.О.Сухомлинського. Було

заплановано та проведено заняття за творами В.О.Сухомлинського, круглий стіл, педагогічну

раду, виставку книг відомого педагога, виставку дитячих малюнків.Попрацювали з натхненням

усі : вихователі, батьки та діти.

 

 

 

                             Тиждень безпеки життєдіяльності

Протягом 12.11.-16.11.2018р. у ДНЗ "Вишенька"(ясла-садок)Жовтанецької сільської ради проходив Тиждень безпеки життєдіяльності. Малята разом із вихователями вивчали, повторювали та узагальнювали правила поведінки з вогнем, небезпечними предметами, незнайомими людьми.Під час прогулянок до світлофора, пішохідного переходу, перехрестя ще раз  пригадали правила дорожнього руху. Разом із батьками діти підготували малюнки відповідно до теми теми. Тиждень був насиченим та повчальним.   

                       

 

                        Семінар-практикум

31.10 .2018р. на базі ДНЗ "Вишенька"(ясла-садок) Жовтанецької сільської ради відбувся семінар-практикум для вихователів дошкільних груп на тему: "Використання інноваційних технологій в роботі вихователя". Учасники семінару мали змогу подивитися свято " Барви осінньої пори", яке підготували вихователі Куртяк О.П.,Левицька А.Б. та музкерівник Вихопень М.А. З доповіддю на тему :"Значення інноваційних технологій в роботі з дошкільниками" виступила методист відділу освіти Лоїк О.П. Вихователь -методист Макарчук О.В.провела майстер-клас" Інтерактивна книжка-лепбук". Крім того, було створено Клуб шанувальників української мови  . Час семінару було використано цікаво та з користю.

Осінь щедра та багата

30.10.2018р. чарівна Осінь завітала в гості до малят молодшої групи "Бджілка". Вихователь Сусь І.С. та музкерівник Вихопень М.А. підготували з дітками вірші та пісні про осінь, чудові таночки , веселі конкурси. Розвага додала бадьорості дорослим та малюкам. А вкінці свята  Осінь пригостила усіх своїми дарами.

   

   

 

 

 

 

 У гості до Лисички 

24.10.2018р.  у ДНЗ "Вишенька"(ясла-садок)Жовтанецької сільської ради пройшла розвага " У гості до Лисички" . Малята молодшої групи "Зайченята" разом з Лисичкою готувалися до зустрічі з Осінню. Вихователь Трубич В.Б. та музкерівник Вихопень М.А.підготували разом з дітками вірші,пісні ,конкурси та смачне частування.

Свята пройшло весело та цікаво!

                         

                 

 

 

Осінній вернісаж

Осінь - чудова господиня! Це час, коли достигають овочі і фрукти, листя стає кольоровим , колючі їжачки-каштанчики з`являються довкола.Ця пора дозволяє здійснити   політ фантазії та створити чудернацькі вироби з природного матеріалу.

Цього року на базі ДНЗ "Вишенька" було проведено виставку "Осінній вернісаж". Участь у ній взяли усі дошкільні підрозділи Жовтанецької ОТГ: Великоколоднівський НВК, Новоставський НВК, Горпинський НВК ,Жовтанецький НВК I-II ступенів та ДНЗ "Вишенька".

 

.           

 

 

СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЖОВТАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

  ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ

27 вересня 2018року пройшов ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ! 

Професія працівника дошкільної освіти  вимагає глибокої самовідданості, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи. На базі ДНЗ "Вишенька" (ясла-садок) Жовтанецької сільської ради відбулося свято "Серце віддаю дітям", присвячене Всеукраїнському Дню Дошкілля. У заходах взяли участь працівники підрозділів  дошкілля усіх НВК та ДНЗ "Вишенька". 

З нагоди свята малята подарували своїм педагогам пісні, танці, гарний настрій. Було запрошено багато гостей: працівники дошкілля, педагоги - ветерани, представники відділу освіти Жовтанецької сільської ради та заступники голови ОТГ. 

Всі учасники отримали багато позитивних емоцій та вражень. 

    

 

З нагоди 204-ї   річниці з дня народження великого поета українського народу Т.Г.Шевченка відбулося свято-розвага "Уклін тобі,  Тарасе"                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

   

 

21.03.2018р відбувся семінар-практикум в приміщенні ДНЗ "Вишенька"  на тему "Використання драматерапії та казкотерапії як одного з видів арттерапії в корекційній роботі з дітьми із ЗНМ та ФФНМ"

                 

 

На базі ДНЗ «Вишенька»(ясла-садок ) Жовтанецької сільської ради відбувся «Тиждень фізкультури та спорту». Цей захід спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя, зміцненню фізичного та психічного здоров’я дітей, підвищенню рухової активності.

Ясельна група «БДЖІЛКА"

            Рухлива гра    «НАС МОРОЗОМ НЕ ЗЛЯКАТИ»

Вихователь: Сусь І.С

Музичний керівник Вихопень М.А.

 

 

Молодша група «Дзвіночок»

Заняття «ПОДОРОЖ ДО РІЧКИ»

Вихователі: Шередько Г.Б., Мельник Г.Ю

Музичний керівник Вихопень М.А.

       

 

середня група «Ромашка»

ЗАГАРТУВАННЯ: ГІМНАСТИКА ПРОБУДЖЕННЯ

Вихователі: Вовк М.Д

Музичний керівник Вихопень М.А.

Старша  логопедична група «Вишенька»

 СПОРТИВНА РОЗВАГА – «ЯК ЗИМА ВЕСНУ НЕ ПУСКАЛА НА ЗЕМЛЮ»

Вихователі: Шередько Г.С. Гунька З.Р.

Музичний керівник Вихопень М.А.

        

Старша логопедична група «Сонечко»

 КОМПЛЕКС РАНКОВОЇ ГІМНАСТИКИ  -«МИ ВЕСЕЛІ КОЗАЧАТА»

Вихователі: Левицька А.Б. Куртяк О.П.

Музичний керівник Вихопень М.А.

       

Вчитель-логопед Миколаєвич М.Б. з дітьми старшої логопедичної групи «Сонечко»

заняття  «Країна спорту»

         

Асистент-вихователя Самуляк О.В. з дітьми старшої логопедичної групи «Вишенька»

Весела руханка «Повтори як я»

       

Практичний психолог Втурек Н.В. з дітьми середньої групи «Ромашка»

Фізкультхвилинка з елементами казкотерапії

       

 

7.02.2018р

 На базі  Великоколоднівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст-ДНЗ"  відбулося засідання школи молодих вихователів на тему: «Фізкультурно-оздоровча робота з дошкільниками». Вихователь середньої групи Свистун О.П. підготувала з дітками  спортивну розвагу «Мандрівка до лікаря Айболита», а вихователь старшої групи  Звір Н.Я.  провела спортивну  розвагу «З фізкультурою дружіть!». Керівник «Школи молодого вихователя» Макарчук О.В   продемонстрували нетрадиційне обладнання, яке вони використовують під час фізкультурних занять.

 

Вхід для адміністратора