Мандрівка замками "Золотої підкови Львівщини"

Дата: 03.11.2019 18:12

29.10. 2019 р. учні 7,8,10 класів Великоколоднівського НВК разом з класними керівниками Козубською В.М., Мавдрик У.О., Гнатів О.Г. Відвідали: Олеський замок(пам’ятка архітектури та історії XIII-XVIII ст., колишня резиденція польських королів); сьогодні - це музей-заповідник, відділ Львівської галереї мистецтв, де виставляються унікальні твори мистецтва, скульптури, портрети, натюрморти, меблі);  Підгорецький замок – видатна пам’ятка архітектури пізнього Ренесансу, який був збудований для коронованого гетьмана С. Конецьпольського як замок розваг; та Золочівський замок (споруджений в 1630-х рр.), на подвір’ї якого стоять пізньоренесансні Великий та Китайський палаци. Таку ж будівлю можна побачити у Берліні.