Відділ освіти Жовтанецької сільської ради
Жовтанецької сільської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

Оголошення

 
22 Березня, 2023 р., 12:29
У рамках фестивалю «STEM-весна–2023» ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» з 24 по 28 квітня організовує та проводить «STEM-тиждень–2023».
21 Березня, 2023 р., 10:56
   Львівське обласне об’єднання Всеукраїнського  товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка оголошує щорічний дитячо-юнацький мистецький конкурс «Тарасовими стежками». 
02 Березня, 2023 р., 15:08
Зареєструватися на курс можна на платформі УКУ онлайн за покликанням: https://online.ucu.edu.ua/ 
28 Лютого, 2023 р., 15:44
    Дорогі друзі!Запрошуємо вас взяти участь в онлайн марафоні "Профлайфхак або як обрати професію майбутнього". Це абсолютно безкоштовно. Хочете дізнатись, як не помилитись і зробити правильний вибір професії? Розібратись і не заплутатись у розмаїтті професій? Бажаєте впевнено відповісти всім і собі на запитання  "Ким ти хочеш бути?", задати запитання представникам професій майбутнього під час інтерв'ю з ними? Тоді Вам до нас! На Вас чекають цікаві та пізнавальні зустрічі в прямому ефірі з експертами та професіоналами різних галузей. Онлайн марафон стартує з 21 лютого 2023 року . УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА! Чекаємо на Вас! Захід організований викладачами кафедри менеджменту, практичної психології та інклюзивної освіти Університету Григорія Сковороди в Переяславі спільно з молодіжним центром "Зустріч". Для реєстрацї заповніть, будь ласка, гугл-форму. Посилання на групу "Профлайфхака..." https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdP5tC1wY9ypw4GiXz878TLr WNzUaNCcnn7tkgcOWM6OTrTGw/viewform  у Фейсбуці з'явиться автоматично після заповнення форми!

Вхід для адміністратора