21 Квітня, 2023 р., 10:31
Міністерство освіти і науки України спільно з Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» оголошують ХХ міжнародний конкурс творчих робіт школярів, вчителів, студентів, аспірантів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності».
14 Квітня, 2023 р., 15:06
Національна поліція України спільно з компанією «Find My Parent» розробили мобільний застосунок «Reunite Ukraine» для пошуку осіб, зокрема дітей, які зникли безвісти, а також возз'єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до російської федерації, білорусі чи тимчасово окупованих територій.

22 Березня, 2023 р., 12:29
У рамках фестивалю «STEM-весна–2023» ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» з 24 по 28 квітня організовує та проводить «STEM-тиждень–2023».
21 Березня, 2023 р., 10:56
   Львівське обласне об’єднання Всеукраїнського  товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка оголошує щорічний дитячо-юнацький мистецький конкурс «Тарасовими стежками».