STEM-тиждень–2023

Дата: 22.03.2023 12:29

У рамках фестивалю «STEM-весна–2023» ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» з 24 по 28 квітня організовує та проводить «STEM-тиждень–2023».

До участі запрошуються педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти різних типів і форм власності та позашкільних закладів освіти.

Етапи заходу «STEM-тиждень – 2023» будуть відбуватися відповідно до Плану та висвітлюватися в соціальній мережі «Фейсбук» на сторінці групи ВідділSTEM-освітиІМЗО. Інформацію про захід учасники можуть збирати за хештегами: #STEMтиждень_spring2023, #ідеяSTEMтиждень_spring2023.