27 Червня, 2023 р., 14:27
До уваги вчителів та батьків! Відтепер вчителі Львівщини та всі охочі можуть пройти безкоштовний курс для роботи з дітьми, які отримали травму. ⠀⠀ Це стало можливим завдяки відповідним домовленостям між департаментом освіти і науки Львівської ОВА та проектом Ukraine Children's Action Project (Дія заради дітей України). ⠀⠀ Представники UCAP розробили спеціальну навчальну програму, яка допоможе освітянам у роботі з дітьми, що отримали психологічну травму. Навчальні матеріали курсу «Вплив травми та як вона шкодить поведінці й навчанні: що потрібно знати вчителю» перекладені українською мовою.   Курс сертифікований! ⠀⠀ Під час навчання на курсі ви дізнаєтесь: ☑ Що таке травма та що її спричиняє ☑ Сфери дитячої травми ☑ Що вчителю та вихователю потрібно знати про травму ☑ Як проявляється травма у поведінці дитини ☑ Як освітяни можуть підтримати дитину, що пережила травму ☑ Що можна зробити в класі та школі для впровадження практики і політики з урахуванням травми. Курс містить конкретні приклади та вправи, інструменти для самооцінювання. ⠀ По завершенню учасники отримують Сертифікат. ⠀ Навчання на курсі можна пройти за покликанням: https://bit.ly/3NOD8Ta ⠀ Довідка: Проект «Дія заради дітей України» (UCAP) співпрацює з міською владою Варшави та низькими організаціями на місцях, щоб задовольнити потреби понад 150 000 українських дітей, які були притулок у Польщі або внутрішньо переміщені в Україну, і розпізнали психологічні травми внаслідок війни. Це діти, які потребують психологічної підтримки, інколи мають доступ до медичної допомоги, а практично для кожної дитини шкільного віку за кордоном – доступ до української освіти. Саме в забезпеченні цієї роботи та місії потреби проекту Ukraine Children's Action Project».
22 Червня, 2023 р., 11:45
    Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні вашою довірою. При цьому кмітливість шахраїв виходить за рамки вже добре знайомих українцям афер, тож з’являються нові способи ошукування. Національна поліція України розповідає про найпоширеніші схеми шахрайств та основні правила безпеки, які допоможуть викрити аферистів.