10 Лютого, 2023 р., 16:17
Щороку 9 лютого світ відзначає Міжнародний день піци
10 Лютого, 2023 р., 15:05
У співпраці Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» та фізичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка 08.02.2023 р. відбувся очний ІІІ етап (основний) конкурсу «Запроси фізику до себе …» у межах проєкту «STEM / STEAM навчання на уроках фізики» для учнів 8-х класів закладів загальної середньої освіти. У конкурсі взяло участь 36 команд учнів 8-х класів закладів загальної середньої освіти Львівщини. З них 30 команд у ІІІ турі другого етапу та 13 команд в очному ІІІ етапі (основному).
02 Лютого, 2023 р., 16:15
Міжнародний комітет БЕБРАС нагородив подяками за популяризацію знань з інформатики серед учнівської молоді та залучення школярів до Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерного мислення "Бебрас-2022":