01 Грудня, 2022 р., 17:17
 719 учнів закладів освіти Жовтанецької сільської ради взяли активну участь у конкурсі та переважна більшість учасників (536) здобули призові місця, з них - 171 золотих сертифікатів, 365 - срібних сертифікатів.
11 Листопада, 2022 р., 11:11
     Начальник відділу освіти Жовтанецької сільської ради отримала для закладів освіти Жовтанецької сільської ради 26 ноутбуків. Техніку передали в межах співпраці Міністерство освіти і науки України, компанії Google та Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО). Оскільки ноутбуки працюють на базі операційної системи Chrome, то їх ще називають хромбуками. Якщо нема з’єднання з інтернетом, користуватися необхідними додатками можна в офлайн-режимі.
11 Листопада, 2022 р., 10:59
    БФ Діти Героїв опікується 1154 дітьми, які втратили одного або обох батьків внаслідок війни. Загалом фонд планує взяти під опіку 5000 дітей, тому активно шукає підопічних, щоб допомоги їм пережити втрату найрідніших та забезпечити необхідними речами. Якщо ви знаєте таких дітей - передайте контакти фонду їхнім опікунам. Зважаючи на критичні проблеми з опаленням у цьому році, одним із найпріоритетніших видів допомоги є забезпечення дітей теплим одягом, обігрівачами та дровами. Завдяки проєкту “Тепло Дітям” 302 підопічних фонду отримали осінній одяг, 192 - зимовий. Окрім того БФ “Діти Героїв” забезпечив дровами для опалення будинків 24 родини до кінця осінньо-зимового періоду 2022-2023 років, а 319 сімей отримали обігрівачі. Загалом за 8 місяців існування фонду завдяки партнерам та донорам було надано більше, ніж 8 млн грн фінансової допомоги. Що потрібно, аби стати підопічним БФ “Діти Героїв”?