ВІДДІЛ ОСВІТИ
Жовтанецької сільської ради

Новини

Вітаємо з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології!

Дата створення: 13:21 27.01.2020

Розпочався ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. І ми вже маємо першу перемогу! Гупало Володимир, учень 8 -Б класу Жовтанецького опрного ЗЗСО,  здобув Диплом ІІ ступеня в обласній олімпіаді з біології. Вітаємо!

Екскурсія на "Бананову ферму"

Дата створення: 13:09 27.01.2020

Учні Жовтанецького НВК  "ЗНЗ І-ІІст.- ДНЗ" відвідали "Бананову ферму" в селі Липники, Пустомитівського району.  Дізналися багато нової інформації та отримали море позитивних вражень.

Урок патріотизму у Жовтанецькому опорному ЗЗСО

Дата створення: 20:49 23.01.2020

В нетрадиційний спосіб колектив Жовтанецького опорного ЗЗСО вирішив відзначити День Соборності. Буквально за декілька хвилин із галасливої дітвори, що раптом опинилися під час холодного вітру на шкільному подвір'ї, постала символічна карта сучасних кордонів України. Увінчував цю українську живу мапу напис "ЗЛУКА", створений із наймолодших дітей. Надіємось, що учні не тільки дізналися історичну правду про день 22 січня в календарі України, але і отримали незабутні емоційні враження, урок справжнього патріотизму.

«Нам берегти тебе, Соборну і єдину. І нам твою історію творить!»

Дата створення: 20:41 23.01.2020

22 січня ми щорічно святкуємо День Соборності, свято, встановлене на честь проголошення Першої Незалежності та Акту злуки УНР і ЗУНР. У Великоколоднівському НВК відбулась тематична перерва «Україна - це ми»,яку організували члени Шкільного Парламенту. Бібліотекар Цвір М.М. підготувала виставку «Нам берегти тебе, Соборну і єдину. І нам твою історію творить!» Класний керівник 5 класу Павлусь У.І. провела виховну годину «День Соборності - славетний день в історії України» у формі експрес-повідомлення та вікторини про державну символіку.

День Соборності України у Новоставському НВК

Дата створення: 20:39 23.01.2020

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Сьогодні учні та вчителі Новоставського НВК теж долучилися до цієї всеукраїнської єдності - створили живий ланцюг та з гордістю виконали державний гімн України.

Свято української пісні і коляди

Дата створення: 20:30 21.01.2020

Напевне, не знайдеться такої людини, яка б не любила музику, а наш край славиться талановитими музикантами. В цьому вкотре переконалися вчителі музичного мистецтва Жовтанецької ОТГ, побувавши на нетрадиційному методоб'єднанні-концерті. Незвичайне методичне об'єднання відбулося 11.01. 2020 р. за участю нашого земляка,  учителя Вирівської філії Жовтанецького опорного ЗЗСО, соліста фольк-гурту ''Львівські музики'' Володимира Ковальчука. Концерт був присвячений одному з найвідоміших синів Львівщини, засновнику гурту " Ватра" Ігорю Білозіру до 65-річчя з Дня Його народження.  Щиро вдячні п. Володимиру Ковальчукові за свято української пісні і коляди , яке він нам подарував.

Душпастирські відвідини

Дата створення: 19:40 21.01.2020

Водохреща, Хрещення чи Йордан – народно-релігійне свято, котре православні та греко-католики святкують 19 січня. Воно є останнім святом з різдвяно-новорічного циклу та завершує Святки – 12 днів Коляди між Різдвом та Водохрещем. Сьогодні Всечесний отець Андрій завітав до Вирівської філії. Він звернувся із повчальними словами та окропив йорданською освяченою водою приміщення школи, учнів, вчителів і технічних працівників.

Новорічний Львів

Дата створення: 19:38 21.01.2020

Як же не побувати під час зимових канікул у казковому Львові! Новорічний Львів - чарівний. Святково прибрані церкви та богослужіння в них - це одухотворення. Вертеп. Ялинка. Колядування разом із львів янами. Катання на ковзанах. Незабутні враження залишилися у всіх учасників поїздки.

"Казковий Новий рік" у Великоколоднівському НВК

Дата створення: 19:05 02.01.2020

У Великоколоднівському НВК вчителі початкових класів організували новорічне свято «КАЗКОВИЙ НОВИЙ РІК». З піснями та танцями, з улюбленими казковими персонажами діти поринули в новорічну атмосферу

Новорічна розважальна програма "Хто зверху?"

Дата створення: 19:03 02.01.2020

Учні 10 класу Великоколоднівського НВК разом з класним керівником Гнатів О.Г. провели новорічну розважальну програму "Хто зверху? " Учні школи мали можливість взяти участь у цікавих та захоплюючих конкурсах.