ВІДДІЛ ОСВІТИ
Жовтанецької сільської ради

Новини

Відбулися звітно-виборні збори

Дата створення: 21:27 21.10.2019

У дружній та теплій атмосфері пройшли звітно-виборні збори у Вирівській філії Жовтанецького опорного ЗЗСО. Головою профкому обрано Кузик Олександру. Вітаємо!!! 

Урок української літератури у кінотеатрі

Дата створення: 21:25 21.10.2019

19 жовтня учні 7 класу Вирівської філії Жовтанецького опорного ЗЗСО переглянули фільм "Захар Беркут" - українсько-американський художній фільм 2019 року режисерів Ахтема Сеїтаблаєва та Джона Вінна, екранізація однойменної історичної повісті Івана Франка. Семикласники активно обговорювали переглянуту кінострічку із Христиною Тарасівною та Надією Михайлівною та ділились позитивними враженнями. Також школярі відвідали центральну частину міста Лева.

Вітаємо переможців обласного етапу конкурсу - виставки "Квітковий вернісаж"

Дата створення: 19:47 18.10.2019

Конкурс-виставка «Квітковий вернісаж» проходив за номінаціями: листівки з міні букетом, квіти в коробках, композиції з польових квітів, еко-декор (картини), «Дари осені», букети та композиції із живих квітів,  створені у європейському стилі,букети та композиції із живих квітів, створені у східному стилі.  Вітаємо з перемогою Черкаса Святослава, уч. 6 кл. Великоколоднівського НВК (І м.), колектив учнів 5 класу Жовтанецького НВК (І м.), Яцишин Софію, уч. 5 кл. Жовтанецького опорного ЗЗСО (ІІ м.), Грицевич Діану, уч. 9 кл. Великоколоднівського НВК (ІІ м.), Гришканича Артура, уч. 9 кл. Новоставського НВК (ІІ м.), Звір Надію, уч. 6 кл. Новоставського НВК (ІІІ м.), колектив учнів 6 кл. Горпинського НВК (ІІІ м.) . 

"Сурми звитяги" у Жовтанецькому опорному ЗЗСО

Дата створення: 19:19 15.10.2019

10-11 жовтня у стінах Жовтанецького опорного ЗЗСО відбувся перший етап Двадцятого дитячо-юнацького фестивалю патріотичного мистецтва «Сурми звитяги», у якому взяли участь учні 5-11-х класів. Фестиваль унікальний тим, що заохочує молодь до плекання мистецької спадщини січових стрільців, вояків УГА, УНР, революційного підпілля ОУН та УПА, а також до творення сучасного патріотичного мистецтва. Усі класи гідно представили свої номери, зачарувавши та розчуливши усіх присутніх щирістю виконання.

Захисників України вітали учні та вчителі ЗОШ І-ІІ ст. с. Колоденці

Дата створення: 19:12 15.10.2019

Напередодні Дня захисника України в ЗОШ І-II cт.с.Колоденці пройшли заходи: старшокласники у супроводі учителів Іванської Л.З., Магир Н.В. здійснили акцію "Привітай захисника України" привітавши вдячними словами,квітами та листівками- подяки місцевих учасників АТО, УПА. Токож за участі содатів із Львівського зенітно- ракетного полку ім.І.Виговського відбувся концерт , а на завершення майстерки від працівників школи та ярмарка солодощів від батьків та учнів1,3 класів.

«Школа має талант»

Дата створення: 19:34 11.10.2019

2 жовтня у Жовтанецькому опорному ЗЗСО проводився відбірковий етап конкурсу «Школа має талант», під час якого учні мали змогу проявити себе у різних жанрах: вокалі, хореографії, малюванні, декламуванні віршів та комп'ютерному моделюванні. Кожен з учасників зумів достойно продемонструвати свій талант і вразити публіку незабутніми виступами.

Учитель лише той, хто вміє чути, окрилити, навчити і любить!

Дата створення: 19:32 11.10.2019

Щорічно, в першу неділю жовтня, в Україні відзначають День працівника освіти. З нагоди цього свята учні 11-го класу Жовтанецького опорного ЗЗСО привітали вчителів святковим концертом, подарувати море вражень та позитивних емоцій, які переповнюють і досі.

Лише одна професія від Бога - вчитель, всі решту - від вчителя

Дата створення: 19:46 07.10.2019

У народі кажуть: "Лише одна професія від Бога - вчитель, всі решту - від вчителя".  Учні та вихованці Новоставського НВК висловили вдячність своїм вчителям та організували для них чудове свято. 

Вибори у Великоколоднівському НВК

Дата створення: 19:43 07.10.2019

3.10.19 р. у Великоколоднівському НВК відбулися вибори ПРЕЗИДЕНТА ТА ПРЕМ‘ЄР-МІНІСТРІВ. Участь у виборах взяли учні середньої та старшої школи, а також вчителі. Під час голосування була відтворена обстановка як на справжніх виборах. Учні позначали свого кандидата в бюлетенях та кидали їх у спеціальну скриньку. У виборах брали участь 6 кандидатів: Кравець Катерина, Поврозник Христина, Ворона Христина, Якимович Орися, Старовецька Андріана та Тищак Каріна. Учні та вчителі дуже відповідально поставилися до виборів і продемонстрували наскільки ми дружній колектив. Але сам вибір був дуже складним, адже всі кандидати були гідні ПРЕЗИДЕНТА. Бюлетені були успішно підраховані. Переможцями стали: Президент Шкільного Парламенту- Кравець Катерина; Прем‘єр-міністри ШП- Тищак Каріна та Старовецька Андріана.

Нам є ким пишатися!

Дата створення: 19:52 30.09.2019

Вчителями фізичного виховання Михайлюк Марією Василівною та Юрочко Надією Андріївною у Вирівській філії Жовтанецького опорного ЗЗСО був організований Олімпійський тиждень.Юні олімпійці надзвичайно активно проявили себе у всіх заходах, які були проведені. І уже на урочистій лінійці переможці були нагороджені грамотами та призами. Також, продемонстрували свої вміння наші чемпіони, які професійно займаються спортом, представляють Україну на світовому рівні, є неодноразовими переможцями спортивних змагань: Климків Дем'ян - каратист, Михайлюк Віталій та Печарській Руслан - футболісти. Ми надзвичайно пишаємось своїми учнями та бажаємо їм перемог