Показовий День цивільного захисту!

Дата: 19.04.2024 09:30

18 квітня 2024 року у Великоколоднівському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» було проведено показовий День цивільного захисту.

Заходи проводились за участю представників Львівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області, медперсоналу КНП «Центру первинної медико – санітарної допомоги» Жовтанецької сільської ради, місцевої пожежної команди Жовтанецької сільської ради, працівників відділу соціально-економічного та культурного розвитку Жовтанецької сільської ради,  працівників та учасників освітнього процесу закладу освіти, директорів усіх закладів освіти громади.

Слід відмітити організоване та змістовне проведення Дня, ретельно продумане планування всього комплексу заходів керівництвом НВК. З учасниками освітнього процесу  проводилися практичні об’єктові тренування – дії за сигналом оповіщення «Увага всім!», «Повітряна тривога».

Висловлюємо подяку керівництву закладу Великоколоднівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ», усім працівникам та здобувачам освіти, а також запрошеним гостям.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися і працювати 💙💛

Запрошуємо переглянути, які різноманітні за змістом і формою проходили заходи:

📌Практичні дії "Евакуація учнів та працівників із приміщення школи за сигналом "Повітряна тривога"";

📌Виставка малюнків присвячених Дню ЦЗ;

📌Години класних керівників, заняття з дошкільнятами;

📌Лялькова вистава "Вогонь-друг, вогонь-ворог" для учнів 1-4 класів;

📌Тренінг з практичним психологом Семків О.В. "Стрес на робочому місці-колективний виклик";

📌"Урок безпеки з пожежником" із пожежною командою Жовтанецької СР для учнів 1-4 класів;

📌 Демонстрація і розповідь про "Безпілотні літальні апарати, які активно застосовуються як у проведенні військових операцій, так і в повсякденному житті" із головним спеціалістом відділу соціально-економічного та культурного розвитку Жовтанецької СР Заліском С.З. для учнів 5-10 класів;

📌Практичне заняття "Перша домедична допомога" медперсоналом жовтанецької амбулаторії із учнями 9-10 класів;

📌Розповідь і демонстрація про мінну безпеку "Увага! Міни!" командою ДСНС для учнів 5-8 класів;

📌Спортивні змагання між учнями 7 та 8 класів із вчителем фізичної культури Кушкою Г.Р.;

📌Комплексна естафета з елементами цивільного захисту між учнями 9-10 класів із вчителем захисту України Білою М.М.

Детальніше на сторінці: Великоколоднівського НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ".