Oбласний турнір юних істориків імені героя Небесної Сотні Богдана Сольчаника

Дата: 08.04.2024 16:40

В суботу, 06 квітня, команда юних історикинь імені Романа Сушка - відомого уродженця с.Ременів, полковника Армії УНР, у складі учениць 9 та 11 класів : Петрини Анастасії (капітана), Бенько Роксолани, Волощук Вікторії, Караман Єлизавети та Українець Анастасії під керівництвом вчителя історії та правознавства Maria Chaykivska, взяли участь в Oбласному турнірі юних істориків імені героя Небесної Сотні Богдана Сольчаника, який відбувся в стінах Львівського національного університету імені Івана Франка.

В турнірі брали участь 26 команд з різних куточків Львівської області.

Незважаючи на дебют, команда нашого навчального закладу дуже достойно відіграла відбірковий раунд , зайнявши почесне 2 місце.

Дівчатам прийшлось доводити свою правоту за допомогою ораторської майстерності та великого багажу знань з історії за спиною, адже були й доповідачами , й опонентами, рецензентами і активними учасниками дискусії.

Це безцінний досвід.

Пишаємося Вами , юні любителі Кліо , «Командо ім.Романа Сушка»!

Автор: Ременівський опорний ЗЗСО