Освітян запрошують пройти навчання на безкоштовному курсі по роботі з психотравмою

Дата: 27.06.2023 14:27

До уваги вчителів та батьків!
Відтепер вчителі Львівщини та всі охочі можуть пройти безкоштовний курс для роботи з дітьми, які отримали травму.

⠀⠀
Це стало можливим завдяки відповідним домовленостям між департаментом освіти і науки Львівської ОВА та проектом Ukraine Children's Action Project (Дія заради дітей України).
⠀⠀
Представники UCAP розробили спеціальну навчальну програму, яка допоможе освітянам у роботі з дітьми, що отримали психологічну травму. Навчальні матеріали курсу «Вплив травми та як вона шкодить поведінці й навчанні: що потрібно знати вчителю» перекладені українською мовою.
Курс сертифікований!
⠀⠀
Під час навчання на курсі ви дізнаєтесь:
☑ Що таке травма та що її спричиняє
☑ Сфери дитячої травми
☑ Що вчителю та вихователю потрібно знати про травму
☑ Як проявляється травма у поведінці дитини
☑ Як освітяни можуть підтримати дитину, що пережила травму
☑ Що можна зробити в класі та школі для впровадження практики і політики з урахуванням травми.
Курс містить конкретні приклади та вправи, інструменти для самооцінювання.

По завершенню учасники отримують Сертифікат.

Навчання на курсі можна пройти за покликанням: https://bit.ly/3NOD8Ta

Довідка:
Проект «Дія заради дітей України» (UCAP) співпрацює з міською владою Варшави та низькими організаціями на місцях, щоб задовольнити потреби понад 150 000 українських дітей, які були притулок у Польщі або внутрішньо переміщені в Україну, і розпізнали психологічні травми внаслідок війни. Це діти, які потребують психологічної підтримки, інколи мають доступ до медичної допомоги, а практично для кожної дитини шкільного віку за кордоном – доступ до української освіти. Саме в забезпеченні цієї роботи та місії потреби проекту Ukraine Children's Action Project».