24 Жовтня, 2023 р., 17:06
Так, 24 жовтня, надзвичайники Львівського районного управління спільно з МПО с. Велике Колодно під час заходу ознайомили учнів з працею рятувальників та продемонстровано бойовий одяг. Вогнеборці розказали про основні правила пожежної безпеки та наголосили на першочергових діях в разі виникнення надзвичайної ситуації або пожежі.
24 Жовтня, 2023 р., 15:37
В олімпіаді взяли участь 4 хлопців та 9 дівчат 8-11 класів закладів загальної середньої освіти територіальної громади.
23 Жовтня, 2023 р., 11:12
З 18 жовтня у Жовтанецькій громаді розпочато І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, які проходять на базі Жовтанецького ліцею.  І вже маємо результати.
18 Жовтня, 2023 р., 15:08
 Відділ освіти Жовтанецької ТГ отримав від Фонду «Львівщини» для закладів освіти посібники з національно-патріотичного виховання "Говори українською, бо живеш на своїй землі" львівської філологині Феодосія Колесник. Дякуємо!
17 Жовтня, 2023 р., 18:22
  17 жовтня 2023 року на базі Жовтанецького ліцею відбувся семінар - навчання за участі заступника голови Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Мар'яна Калина. Взяли участь у даному заході начальники та спеціалісти відділів освіти, керівники/заступники керівників закладів освіти з  4-ох громад - Жовтанецької, Кам'янка-Бузької, Добротвірської, Новояричівської ТГ.
11 Жовтня, 2023 р., 12:30
Протягом двох днів практичні психологи та працівники закладів дошкільної освіти Жовтанецької громади проходили навчання в межах Українсько- польського проєкту "Перша психологічна підтримка для дошкільнят".
10 Жовтня, 2023 р., 16:12
  9 жовтня 2023 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня. Обговорили та затвердили графік засідань АК ІІ рівня, списки керівників закладів освіти та педагогічних працівників Жовтанецької сільської ради, які підлягають черговій атестації АК ІІ рівня у 2023-2024 навчальному році а також графіки та строки проведення їх атестації.