«Ми є - ми рівні»

Дата: 04.12.2018 19:15

3 грудня - Міжнародний день інвалідності. Педагог-організатор і психолог спільно з Учнівським Парламентом організували флешмоб у підтримку людей з інвалідністю. Діти мовою жестів зобразили гасло дня «Ми є - ми рівні». Практичним психологом Семків О.В. було проведено заняття з елементами тренінгу на тему: "Байдужість - найстрашніший ворог людини", де висвітлювалась важливість уваги до людей з особливими потребами. На основі практичних вправ та історій відомих людей, діти змогли зрозуміти відчуття, емоції та потреби особливих людей. Також заняття супроводжувалось цікавими відеоматеріалами та їх аналізом. Наприкінці заняття на кольорових сердечка діти поділилися, якими вчинками вони можуть зробити людей з особливими потребами щасливими. Учні мали змогу переглянути документальний фільм Тофіка Шахвердієва « Про любов» (Івах Н.Б.). Цвір М.М. влаштувала виставку літератури «Добро починається з тебе».