Шановні освітяни! Сердечно вітаємо Вас зі святом – Днем працівника освіти!

Дата: 30.09.2021 16:54

Шановні освітяни!

Сердечно вітаємо Вас зі святом – Днем працівника освіти!

В цей день усю освітянську родину об’єднує радість від учнівських вітань, хвилювання від щирих слів подяки, а головне – відчуття важливості й потрібності обраної професії. Адже учитель – це не просто професія, учитель – це ціле життя, і воно віддане школі і дітям. Учитель – це серце школи, саме в його руках – доля наших дітей!

Дозвольте висловити слова подяки усім  педагогам, керівникам закладів освіти, вихователям, методистам, психологам, логопедам, керівникам гуртків, тренерам, бібліотекарям, обслуговуючому персоналу, бухгалтерам, водіям шкільних автобусів, ветеранам педагогічної праці. Добра Вам і злагоди, любові і міцності духу, педагогічної творчості і невичерпного оптимізму, розуміння і підтримки громадськості, визнання і шани від учнів та батьків!

Бажаємо Вам постійного творчого натхнення, міцного здоров’я, благополуччя, щастя і нових досягнень у професії! Низький Вам уклін, шановні освітяни,  за терпіння та вірність покликанню!

З повагою

Начальник відділу освіти Жовтанецької сільської ради                                   Ірина ВУС