ВІТАННЯ З ДНЕМ ОСВІТИ

Дата: 05.10.2018 16:05

Шановні освітяни!

Восени ми відзначаємо День працівників освіти - свято, яке допомагає осягнути найголовніше в житті, яке звільняє від буденності, переконує у правильності чи хибності наших кроків - свято, яке святкують усі. Кожен з нас згадує свого Учителя – того, хто долучив до книги, запалив іскорку знань, був порадником і другом, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами. Сьогодні ми схиляємо голови не тільки перед Учителем. Висловлюємо слова щирої вдячності вихователю і його помічнику, бібліотекарю і діловоду, кухарю і сторожу, завгоспу і технічному працівнику, лаборанту і водію – усім, хто створює умови для успішної роботи. Ми щиро вдячні за високе служіння обраній справі, постійний творчий пошук, добро і щедрість душі.  Зичимо Вам здоров’я, витримки, наснаги, злагоди і любові. Хай щедрою буде доля, хай оминають  життєві негаразди.  Нехай належно буде оцінена Ваша праця.  Нових здобутків і перемог!

З Днем працівників освіти!

Голова освітянської профспілки                            Віра КРАЄВСЬКА