Засідання методичного об'єднання учителів фізики

Дата: 19.02.2018 21:28

14. 02. 18 р. у Жовтанецькій ЗОШ І-ІІІ ст. проведено чергове засідання методичного об’єднання вчителів фізики. Вчитель фізики Герболка Г. С. провела  у 7-А класі нетрадиційний урок-урок дослідження на тему: «Тертя.Сила тертя. Коефіцієнт тертя ковзання.»  Учні вивчали види сил тертя, визначали їх природу і напрямок, з’ясували корисні і шкідливі властивості цих сил. Працюючи в групах, учні спробували себе у ролі дослідників, повторюючи досліди великих вчених, які вивчали тертя.

А випускники Жовтанецької ЗОШ  разом з Герболкою Г. С. підготували випуск новин на каналі МІФ ТБ, де глядачі переконались у практичності застосування фізичних явищ в повсякденному житті. Та навіть намагалися з’ясувати в яких одиницях вимірюється «сила кохання».