Вітаємо матусь зі святом

Дата: 17.05.2018 21:16

У кожного з нас є люди, яких ми називаємо дорогими. А ще є ті , про яких кажемо - найдорожчі. І почесне місце тут займає мама. Її любов є найсильнішою, турбота безкорисливою, руки найлагіднішими, а поради наймудрішими. 11 травня 2018 року в Жовтанецькому НВК "ЗНЗ І-ІІ ст- ДНЗ" відбулося свято, присвячене Дню матері. А підготували його учні 5 класу з класним керівником Вихопень Ю.М.

Вони зуміли створити таку атмосферу, де переплились гарний настрій, любов, гордість і вдячність,
Справжньою окрасою свята були виступи танцювальних колективів школи "Малесенькі долоньки", "Реверанс" і "Квіти України". Керівником цих колективів є Вихопень О.Б. - творчий, талановитий педагог нашої школи. Отож, учні школи вітають своїх матусь зі святом. Бажають їм міцного здоров'я, радості, тепла і любові .