Довгоочікувана зустріч

Дата: 20.12.2019 20:21

05 грудня 2019 року в Жовтанецькому НВК відбулася зустріч старшокласників зі своїм односельчанином, справжнім героєм та патріотом України офіцером-капітаном ЗСУ Філіпсоновим Русланом Володимировичем та капеланом 10 Окремої Гірсько-Штурмової Бригади священником Андрієм Вересом. Захід відкрили юні джурівці рою "Характерники" (виховник Хай Богдан Григорович), які відзвітували про свої здобутки та досягнення у військово-патріотичному вихованні школи і участі у обласних змаганнях гри "Сокіл-Джура". Молоді юнаки та дівчата з захопленням слухали виступ справжнього воїна-захисника України Руслана Філіпсонова на долю якого випали нелегкі випробування (у 2014 році мобілізація до ЗСУ, лейтенант взводу у складі 24 ОМБр, зона АТО, врятувавши шістьох своїх побратимів отримав важкі поранення через що пережив дві клінічні смерті та понад 50 операцій!!!), проте Руслан і надалі залишився в строю і жодним чином не нарікає на важке сьогодення. Свої знання і військовий досвід присвячує курсантам Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. -"Український народ-свободолюбивий народ! І ми, будучи українцями, маємо робити все для того щоб захистити свій народ, свою свободу і незалежність. Війна-це боротьба за певні цінності. Для наших ворогів-це захоплення території, поневолення народу, насадження своєї думки і позиції, а для нас цінність-це злагода і мир, любов і повага, благополуччя і добробут на нашій благословенній Богом землі"-зазначив у своєму слові о.Андрій Верес. Приємними спогадами поділилися класний керівник та вчителі Руслана(12 років як закінчив школу). Відчули справжню гордість за свого учня і вдячні йому за відвагу та самопожертву. Вітаємо всіх наших захисників з Днем Збройних Сил України! Хай береже Вас Бог!!!