Тиждень основ здоров'я

Дата: 29.01.2018 19:53

У Жовтанецькій ЗОШ I-III ст. з 22 по 26 січня відбувся Тиждень основ здоров’я (вчитель Гунька С.П.). У перший день учні разом з вчителями долучились до акції «Вільні обійми», пов’язаної з Міжнародним днем обіймів! 23 січня учні 8 та 9 класів під час профілактичної бесіди «Життя, де початок?»  змогли ґрунтовно дізнатись про проблему абортів у теперішній час, як у світі так і в Україні.Третій день пройшов під девізом «Усмішки + здоровий спосіб життя = Майже безсмертя» . Семикласники, 25 січня, під час тренінгу «Підліткова маніпуляція: що робити?» взяли участь у грі, яка допомогла визначити причини, види маніпуляції та як її розпізнати. Для виховання почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства, та розвитку вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації, проведено дискусію «Булінг – форма насильства у дитячому середовищі».