ОНЛАЙН-КУРС "ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ"

Дата: 15.01.2018 19:52

Онлайн курс з методики розвитку соціальних навичок у дітей і підлітків «Вчимося жити разом» призначено насамперед для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, які викладають предмет «Основи здоров’я» у 1-9 класах та/або проводять виховні години у 10-11 класах в рамках чинних стандартів для початкової, основної та старшої школи.

Починаючи з 2018/2019 навчального року, цей курс може використовуватися вчителями початкових класів для підвищення кваліфікації з методики розвитку соціальних навичок для освітніх галузей «Соціальна і здоров’язбережна» і «Громадянська та історична», які передбачені концепцією і проектом стандарту початкової освіти Нової української школи.

Курс доступний для бажаючих  на Порталі превентивної освіти http://autta.org.ua

Інформація про курс за та інструкція щодо використання за посиланням.