Заходи приурочені 27-ій річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України

Дата: 04.12.2018 19:47

4 грудня у Великоколоднівському НВК під керівництвом вчителя історії Небораць Н.В. була проведена інтелектуальна гра "Країна, де так люблять волю". Також учні 11 класу виготовляли вітальні листівки  "Кольорова палітра свободи", а Шкільний Парламент провів інформаційну акцію "Що для тебе Україна". Бібліотекар Цвір М. М. організувала тематичну виставку "Незалежна Україна - суверенна та єдина". Заходи приурочені 27 річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України.   Метою проведення цих заходів було донесення до учнів школи важливості цієї дати для нашої держави.