День української писемності і мови у Жовтанецькому НВК

Дата: 09.11.2018 18:27

Сьогодні день у нашій школі видався насиченим та продуктивним!!! В Україні 9 листопада відзначають День української писемності і мови. Його ознакою останні 18 років є Всеукраїнський диктант національної єдності,який організовує українське радіо. Перевірити свої знання української мови у такий спосіб вирішили і учні нашої школи, також у написанні диктанту взяли участь директор школи Медвідь Н.М. , вчитель української мови та літератури Бурко Г.П., та вчитель інформатики Вихопень І.В. А ще сьогодні у стінах нашої школи пройшов конкурс тематичних стіннівок. Методом голосування діти обирали найкращу на їхній погляд стіннівку. І ось які у нас результати : І місце зайняв учнівський колектив 7 класу, ІІ місце розділи учнівські колективи 6 і 8 класу, а ІІІ місце - учні 5 і 9 класу. МОЛОДЦІ!!