🔶Відбулася нарада керівників закладів освіти щодо завершення 2023/2024 навчального року.

Дата: 03.06.2024 16:35

30 травня 2024 року на базі Жовтанецького ліцею відбулася нарада з керівниками закладів освіти Жовтанецької сільської ради під головуванням начальника відділу освіти Ірини ВУС, з наступних питань:

1. Про завершення 2023/2024 навчального року.

2. Про ведення військового обліку.

3. Про використання освітніх інформаційних систем в освітньому процесі ЗЗСО.

4. Про роботу ЗДО у літній період.

5. Про результати анкетування та визначення профілів академічного ліцею.

6. Різне.

💐Керівників закладів освіти які атестувались у 2023/2024 навчальному році відзначено грамотами.

Жовтанецький ліцей, Ременівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради, Великоколоднівський НВК, Жовтанецька Гімназія, Колоденецька гімназія Жовтанецької сільської ради, Горпинська гімназія Жовтанецької сільської ради, Новоставська гімназія, Ременівський ЗДО «Зернятко»🌾, ЗДО "Вишeнька"Жовтанeцької сільської ради