Дата: 25.03.2024 12:54

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710».

Назва предмету закупівлі:  ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна непромислового використання (дуб, бук, граб))

Ідентифікатор закупівліUA-2024-03-19-013138-a

Відкриті торги з особливостями

Обсяги закупівлі:

• Деревина дров’яна непромислового використання – 400 м3

Визначення обсягу предмета закупівлі, обумовлено аналізом споживання  обсягу деревини, за опалювальний період  2023-2024 рр.

Строк поставки товару до 31.10.2024 року.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 720 000,00 грн. з ПДВ.

Місця поставки:

• с. Жовтанці, вул. Незалежності 3А Львівського району Львівської області.
  • с. Колоденці, вул. Шевченка, 13 Львівського району Львівської області

Закупівля проводиться для забезпечення сталого проходження опалювального періоду 2024-2025 років для закладів освіти Жовтанецької ТГ.

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, деревина дров’яна непромислового використання, обумовлено аналізом розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі –   на підставі  «Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року  № 275, а саме методом порівняння ринкових цін. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель  “Prozorro” щодо аналогічних закупівель, проводились ринкові консультації.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Деревина дров’яна непромислового використання:

- 1а група теплотворної здатності: дуб, бук, граб;

- у  вигляді відрізків колод, довжиною до 1,9 м та товщиною від 18 см;

- дрова очищені від сучків і гілок, висота сучків, що залишилися не перевищуватиме 30 мм;

- дрова можуть бути як в корі так і без кори.

Не допускається:

- зовнішня порохнява гнилизна,

- наявність сторонніх матеріалів: пластмаси, металеві включення, будівельні відходи, хімічна обробка;

- гнилизна, що порушує цілісність деревини.

1. У вартість повинна входити доставка товару до навчального закладу та розвантажувальні роботи.

2. Деревина повинна належати до твердих порід першої групи (бук, дуб, граб).

3. При поставці товару повинні надаватися супровідні документи, що підтверджують його походження, якість, відповідність державним стандартам. При прийомі товару, обсяг товару має відповідати обсягу, який зазначено у супровідних документах. Приймання Товару за кількістю і якістю здійснюється представником замовника, вразі поставки товару неналежної якості, товар повертається Постачальнику за його рахунок.

4. Оплата товару здійснюється по факту поставки на підставі наданих документів Постачальником.

5. Товар відвантажується Постачальником за додатково погодженими партіями.

6. Доставка товару, по точках постачання, повинна здійснюватися партіями відповідно до заявок замовника.