Всеукраїнський онлайн конкурс дитячого малюнку та міні-скульптури «Україна сильна і красива».

Дата: 20.03.2024 10:32

Фото без опису

У березні 2024 року Громадська організація «Львівське Об'єднання Викладачів Творчості» спільно з центром творчості «KunstbrückePanketal Е.V.» (міста ПанкетальБерлін , керівник Нільс Темплін), проводить БЕЗКОШТОВНИЙ всеукраїнський онлайн конкурс дитячого малюнку та міні-скульптури «Україна сильна і красива».

Всеукраїнського онлайн конкурсу дитячого малюнку та міні-скульптури

«Україна сильна і красива-2024»

Організатори:

Голова правління ГО «ЛОВТ» заслужений артист України - Володимир Кудовба (Львів);

Керівник«KunstbrückePanketal Е.V.» - Нільс Темплін (Німеччина);

Творча група ГО «ЛОВТ» LvivARTcontest.

У конкурсі шляхом оцінювання журі визначається :

35 переможців з малюнками у форматах А3, 100см70см, 70см50см ;

10 переможців з роботами мініскульптури в межах розміру 101020.

Роботи переможців конкурсу 6 квітня 2024 року будуть відправлені на благодійну виставку в Німеччину Galerie im Rathaus Panketal (район Берліну).

На благодійній виставці будуть зібрані кошти для дітей які перебувають на лікуванні

у клініці дитячої онкології Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

З письмового дозволу учасників виставки, роботи можуть продаватись, вилучені з продажу кошти будуть долучені до загального благодійного збору.

Також всі учасники конкурсу будуть нагороджені почесним Дипломом лауреатапереможця конкурсу,  та отримають подарунковий сертифікат на знижку у всіх конкурсах ГО "Львівське Об'єднання Викладачів Творчості" на поточний рік.

Для участі у конкурсі потрібно надіслати якісне фото малюнку чи скульптури у Viber за номером 0677282204 та Анкету учасника.

Роботи приймаються до 30.03.24 - 15:00 .

До конкурсу приймається 1-3 роботи від одного учасника. Голосування журі та визначення переможців 30.03.24 – з15:00  до 19:00.

Переможцям конкурсу потрібно надіслати роботи Новою Поштою або принести у Львівський Палац Мистецтв за адресою: м.Львів,вулиця Коперника 17.

Контактний номер телефону:

+380 677 282 204 – голова правлінняГО «ЛОВТ»  заслужений артист України Володимир Кудовба.

Тематика конкурсу:

Україна, краєвиди, війна очима дитини.

Малюнки мають мати автограф та назву зі зворотної сторони. Перевага в оцінюванні надається креативному мисленню та авторському творчому підходу до відтворення тематики конкурсу.

Розміри конкурсних робіт :

Малюнок формату А3, 100см70см,70см50см , техніка довільна,

папір щільністю 180-220gsm !

Скульптура –101020, техніка довільна, (матеріал стійкий до транспортування).

Вікові категорії:

- I вікова категорія від 8 до 10 років;

- II вікова категорія від 11 до 13 років;

- III вікова категорія від 14 до 16 років.

Керівників учасників буде відзначено подякою! Дипломи та Подяки надсилаються на електронну адресу вказану в Анкеті учасника.

Конкурсні роботи для перегляду та голосування журі будуть розміщені у групі конкурсу Facebook - https://www.facebook.com/groups/725412566384440

Конкурс не є комерційним заходом, проводиться за кошти ГО «Львівське Об'єднання Викладачів Творчості». Вашою участю у конкурсі ви можете долучитись до благодійної фінансової допомоги дітям хворим на онкологію.

Анкета учасника

Всеукраїнського онлайн конкурсу дитячого малюнку та міні-скульптури

«Україна сильна і красива».

1.ПІБ учасника

2.Назва роботи