Відбулись чергові шкільні змагання у рамках загально-національного проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

Дата: 23.02.2024 16:21

У п'ятницю, 23 лютого, на базі Жовтанецького ліцею відбулись змагання з волейболу серед хлопців в рамках проекту "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч".

У ході видовищних ігор, місця розподілилися наступним чином:

1 місце - Ременівський опорний ЗЗСО

2 місце - Жовтанецький ліцей

3 місце - Колоденецька гімназія

Учасники змагань - Горпинська гімназія, Жовтанецька гімназія, Новоставська гімназія.

Команди переможці та призери були нагороджені кубками та медалями. Шкільні ігри організовано відділом освіти Жовтанецької сільської ради.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» - це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». Мета змагань- збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

Джерело: Жовтанецька ТГ