У Жовтанецькій територіальній громаді стартували Шкільні ігри у рамках загально-національного проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

Дата: 19.02.2024 16:43

🔹В Україні, і, зокрема, у Жовтанецькій ТГ, за ініціативи Президента, стартував проєкт «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» – загальнонаціональна платформа для учнів шкіл, яка об’єднує їх у різних видах спорту, сприяє фізичному розвитку та спортивній активності, підтримці здорового способу життя та популяризації спорту серед шкільної молоді. Переможці територіального етапу представлятимуть Жовтанецьку ТГ на вищому етапі змагань.

🔹У четвер та пятницю на базі Жовтанецького ліцю відбулись перші змагання з баскетболу серед хлопців та дівчат в рамках проекту "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч".

У ході видовищних ігор, місця розподілилися наступним чином:

🔹Серед хлопців

1 місце - Жовтанецький ліцей

2 місце - Великоколоднівський НВК

3 місце - Ременівський опорний ЗЗСО

Учасники змагань: Колоденецька гімназія, Горпинська гімназія.

🔹Серед дівчат:

1 місце - Жовтанецький ліцей

2 місце - Ременівський опорний ЗЗСО

3 місце - Колоденецька гімназія

Команди переможці та призери були нагороджені кубками та медалями. Шкільні ігри організовано відділом освіти Жовтанецької сільської ради.

Джерело: Жовтанецька ТГ.