Вітаємо переможців ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій!

Дата: 08.12.2023 14:32

03 листопада 2023 року відбувся II районний етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. 47 учасників з 15 громад Львівського району взяли участь в заключній районній олімпіаді з інформаційно-комунікаційних технологій для учнів 8-11 класів. Олімпіада тривала дистанційно 4 години. Протягом цього часу школярі мали змогу продемонструвати свої знання у текстовому процесорі MS Word, презентаційному процесорі MS PowerPoint, табличному процесорі MS Excel та у системі управління базами даних MS Access.

За результатами олімпіади було визначено переможців:

🥇І місце

Розквас Олексій - учень 9 класу Жовтанецького ліцею;

🥈ІІ місце

Розквас Матвій  - учениця 9 класу Жовтанецького ліцею;

🥉ІІІ місце

Пенцак Ілля – учениця 10 класу Жовтанецького ліцею.

💐 Щира подяка учням та вчителям за високу результативність та гідне представлення нашої громади, батькам за підтримку в цей нелегкий час. Пишаємось Вами!!!

Бажаємо цілеспрямованості, невичерпної енергії, досягнення нових життєвих висот та подальших успіхів!