Вітаємо переможців ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з християнської етики!

Дата: 28.11.2023 10:33

25 листопада 2023 року відбувся II районний етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з християнської етики. Олімпіада складалась з тестів та двох описових завдань. Передбачено знання з етичних категорій, духовної спадщини українського народу, біблійних історій.

При перевірці виконаних завдань враховували логіку викладу, вміння висловлювати свою думку та наведення прикладів і аргументів.

Учасниками районного етапу олімпіади стали 41 здобувач освіти  (8-10 класів) з 18 територіальних громад Львівського району, серед яких були представники і нашої громади.

За результатами олімпіади було визначено переможців:

🥇 І місце

Кравець Христина -  учениця 8 класу Жовтанецького ліцею;

Білий Дем’ян  -  учень 9 класу Жовтанецького ліцею;

🥈ІІ місце

Пенцак Ілля  - учениця 10 класу Жовтанецького ліцею.

💐 Щира подяка учням та вчителям за високу результативність та гідне представлення нашої громади, батькам за підтримку в цей нелегкий час. Пишаємось Вами!!!

Бажаємо цілеспрямованості, невичерпної енергії, досягнення нових життєвих висот та подальших успіхів!