Відділ освіти Жовтанецької сільської ради
Жовтанецької сільської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

Конкурс "Квітковий вернісаж - 2023"

Дата: 05.10.2023 17:13
Кількість переглядів: 572

 05 жовтня 2023 року на базі Жовтанецького ліцею відбулася виставка - огляд "Квітковий вернісаж - 2023" (ІІ етап). На ній представлено найкращі роботи від кожного закладу освіти нашої громади. Учасники проявили майстерність, креативність та фантазію при виконанні робіт, відчуваються їхні мрії, бажання, відчуття та любов. 

Журі визначило переможців у кожній номінації:

Листівки з міні букетом:


І  місце - Яцишин Софія (9-Б кл) Жовтанецький ліцей.

 

ІІ місце - Морозенко Дмитро(6-А кл) Жовтанецький ліцей.

ІІ місце - Тис Соломія (8 кл) Ременівський опорний ЗЗСО.

ІІ місце – Аксютіна Олеся (11-В кл) Жовтанецький ліцей.

 

ІІІ місце - Макар Владислав, Палій Софія (7 кл) Горпинська гімназія.

ІІІ місце - Кошик Андріана  (6кл) Колоденецька гімназія.

 

Композиції із сухоцвітів:


 

І місце - Квасниця Богдан, Кук Христина ( 5кл) Горпинська гімназія.

 

ІІ місце - Гренюх Софія (6-Бкл) Жовтанецький ліцей.

ІІ місце - Чубінська Ірина (7кл) Новоставська гімназія.

 

ІІІ місце - Яцишин Софія (9-Б кл) Жовтанецький ліцей. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Еко-декор:


 

І місце - Щербан Остап (6 кл) Горпинська гімназія.

 

ІІ місце - Єгорова Юліана (11-Б кл) Жовтанецький ліцей.

ІІ місце - Колектив гуртківців Гурток «Талановиті рученята» Горпинська гімназія. Керівник  - Стефанишин Світлана Іванівна.

 

ІІІ місце - Мих Соломія (5кл) Великоколоднівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ"         

ІІІ місце - Василюк Діана (5кл) Жовтанецька гімназія

 

 

 

 

 

«Дари осені»:


І місце - Гавриляк Вероніка (7кл) Ременівський опорний ЗЗСО

 

ІІ місце - Якимович Ірина, Чопко Софія (9-А кл) Жовтанецький ліцей.

ІІ місце - Хлистік Ілля (6-Б кл) Жовтанецький ліцей.        

 

ІІІ місце - Гавриляк Соломія (9-Б кл) Ременівський опорний ЗЗСО.      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Букети та композиції із живих квітів.


 

І місце - Цолта Соломія (7 кл) Колоденецька гімназія.

     ІІ місце - Гнатів Юлія (8 кл) Горпинська гімназія.    

     ІІІ місце - В’ятрович Матвій (2 кл) Колоденецька гімназія.      

 

 

 


 Роботи переможців, які здобули І місця відправлено на участь у обласному етапі конкурсу-виставки.


Запрошуємо переглянути роботи:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 


« повернутися

Вхід для адміністратора