Дата: 20.09.2023 17:55

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710».

Назва предмету закупівлі:  ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо)

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-20-013044-a

Відкриті торги з особливостями

Обсяги закупівлі:

•  Дизельне паливо – 6 000 л.

Строк поставки товару до 31.12.2023 року.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 342 000,00 грн. з ПДВ.

Місця поставки:

• За адресою АЗС постачальника (не більше ніж 15 км від адреси Замовника)

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі Дизельне паливо обумовлено аналізом розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі    на підставі  «Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року  № 275, а саме методом порівняння ринкових цін.

Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель  “Prozorro” щодо аналогічних закупівель, проводились ринкові консультації.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Предмет закупівлі повинен відповідати Державним стандартам України.

1. Паливо дизельне підвищеної якості – вимогам ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Евро.

Технічні умови» або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927 зі змінами).

Паливо рідинне – дизельне паливо повинне відповідати температурному режиму експлуатації транспортних засобів в регіонах України.

-  Заправка автомобілів буде здійснюватись по смарт-картках або скретч-картках (талонах).  Термін дії талонів (скетч-карток, смарт-карток) на паливо повинен бути не менше 6 місяців з часу отримання талонів.

-  Смарт-картки або скретч-картки (талони) повинні бути дійсні на всій території України.

-   Місце розташування АЗС Учасника на відстані не більше 15 км по автомобільній дорозі до місцезнаходження Замовника (https://goo.gl/maps/uVFf6seWF3w) згідно даних Google Maps). Учасник подає відомості щодо місця розташування АЗС їх назви, та відомості щодо спроможності здійснити поставку пального з даної АЗС.