Відділ освіти Жовтанецької сільської ради Львівської області
Жовтанецької сільської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

УКРАЇНСЬКИЙ ФОТОЩОДЕННИК ЗАПРОШУЄ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ "ВІЙНА ОЧИМА ДІТЕЙ"

Дата: 05.05.2023 16:05
Кількість переглядів: 91

Український фотощоденник - це проект незалежних фотографів з України та Швейцарії, який документує повсякденне життя в Україні від початку війни, запрошує всіх бажаючих взяти участь у цьому проекті та надсилати свої фотографії.

Також заплановано створення спеціального розділу у проекті під назвою "Війна очима дітей". 

Тож організатори Українського фотощоденника шукають школи, вчителів та батьків, які нададуть дітям можливість взяти участь у цьому фотопроекті. Школи можуть брати участь у нашому проекті разом зі своїми учнями в рамках уроків мистецтва, суспільствознавства та етики. Тема - як діти відчувають війну у повсякденному житті "Діти фотографують війну". Також можна надсилати дитячі малюнки або есе. Фотографії можна надсилати безпосередньо за посиланням: https://ukrainian-photodiary.smugmug.com/upload/hdx9mF/up.

Всю додаткову інформацію про проект та контакти можна знайти на сайті: https://www.ukrainianphotodiary.org.

Покажіть світові, що відбувається у вашій країні і як жахливо впливає ця війна на український народ. Документуйте своє повсякденне життя, надсилайте нам фотографії наслідків війни та того, як Україна захищається від агресора. Покажіть світові, що війна - це найстрашніший порок людства, який приносить біль, страждання і велике горе. 


« повернутися

Вхід для адміністратора