Дата: 22.03.2023 10:44

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710».

Назва предмету закупівлі:  ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна непромислового використання (дуб, бук, граб))

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-20-011039-a

Відкриті торги з особливостями

Обсяги закупівлі:

• Деревина дров’яна непромислового використання – 500 м3

Строк поставки товару до 31.10.2023 року.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 1 000 000,00 грн. з ПДВ.

Місця поставки:

• с. Жовтанці, вул. Незалежності 3А Львівського району Львівської області.
  • с. Колоденці, вул. Шевченка, 13 Львівського району Львівської області

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі Деревина дров’яна непромислового використання обумовлено аналізом розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі –   на підставі  «Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року  № 275, а саме методом порівняння ринкових цін.

Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель  “Prozorro” щодо аналогічних закупівель, проводились ринкові консультації.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Деревина дров’яна непромислового використання:

- 1а група теплотворної здатності: дуб, бук, граб;

- у  вигляді відрізків колод, довжиною до 1,9 м та товщиною від 15 см;

- дрова очищені від сучків і гілок, висота сучків, що залишилися не перевищуватиме 30 мм;

- дрова можуть бути як в корі так і без кори.

Не допускається:

- зовнішня порохнява гнилизна,

- наявність сторонніх матеріалів: пластмаси, металеві включення, будівельні відходи, хімічна обробка;

- гнилизна, що порушує цілісність деревини.