Комунікаційна платформа: шкільні психологи можуть відвідувати щомісячні вебінари й ділитися досвідом у Телеграм-каналі

Дата: 02.02.2023 15:18

31 січня 2023 року відбувся перший вебінар для практичних психологів у межах Екосистеми психологічної допомоги у сфері освіти, яку запровадило Міністерство освіти та науки України спільно з Інститутом модернізації змісту освіти й Асоціацією інноваційної та цифрової освіти в межах ініціативи зі створення Національної програми ментального здоров’я.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Запис першого вебінару можна переглянути на YouTube.

Вебінари відбуватимуться щомісяця. Вони включатимуть такі активності для практичних психологів:

• презентації ефективних сервісів та інструменти, якими можна скористатися під час роботи;
  • майстер-класи від українських та іноземних фахівців;
  • розгляд питань, які виникають під час роботи в закладах освіти.

До професійної мережі вже приєдналися понад 10 тисяч шкільних психологів. Вони виявили бажання взяти участь у роботі Комунікаційної платформи.

Перший майстер-клас “Як знайти ресурсний стан під час війни” провів телевізійний ведучий та психолог Дмитро Карпачов.

Також практичні психологи матимуть змогу спілкуватися у Телеграм-каналі.

Читайте також: ““Реальне навчання”: безплатний курс для освітян про психологічну підтримку дітей”.

Слава Україні!

Героям слава!