Відділ освіти Жовтанецької сільської ради
Жовтанецької сільської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

У закладах освіти Львівщини впроваджують SELFIE

Дата: 25.01.2023 16:10
Кількість переглядів: 90

   У закладах освіти Львівщини          впроваджують SELFIE   

          На Львівщині впроваджують SELFIE. Заявки на участь у проекті вже дали 900 закладів освіти. 

Сьогодні відбулася організаційна онлайн-зустріч освітян із координаторкою проекту SELFIE, директоркою ЦІОТ НУ «Львівська політехніка»  Маргаритою Носковою . Зазначимо, що проект реалізується на базі Центру інноваційних освітніх технологій НУ «Львівська політехніка» .

SELFIE – інструмент, який кликаний оцінити рівень цифровізації закладу освіти, його цифрова фотографія. Рівень цифровізації за результатами опитування учнів, педколективу та адміністрації закладу. Отримані результати аналізуються системою, після чого заклад освіти отримує індивідуальний динамічний звіт.

Оцінювання за 8 напрямками:

- інфраструктура й обладнання;

- підвищення кваліфікації;

- викладання і навчання;

- оцінювання;

- цифрова компетентність учнів;

- лідерство та ін.

Впровадження SELFIE на Львівщині має на меті об'єктивно оцінити рівень цифровізації освіти області; сприяти цифровій трансформації закладів ЗЗСО, ЗПТО, ЗПФО; створити сприятливі умови для формування цифрового освітнього середовища області, побудованого з використанням потреб і можливостей закладів освіти та учасників освітнього процесу.

Впровадження проекту розпочато із навчання координаторів закладів освіти, яке проходитиме у два етапи.

Перший етап навчання стартує вже 30 січня. Координатори закладів ознайомляться з інструментом, набудують практичних навичок його використання, зрозуміють сутність проведення опитування.

На наступному етапі координатори готують заклади до проведення опитування та модерують його разом. Активна фаза опитування розпочнеться на початку лютого і триватиме до 6 квітня. Звіти з результатами опитування заклади отримують до 1 травня.

Організатори SELFIE обіцяють надати агрегований звіт закладів освіти Львівщини.

Другий етап навчання буде присвячено аналізу отриманих результатів та плануванню подальшої роботи закладу освіти.

Проміжні результати впровадження SELFIE планується представити на освітянській конференції в серпні. У подальшій роботі з SELFIE не припиняється і наприкінці наступного навчального року повторне опитування дозволяє оцінити динаміку змін.

Проєкт завершиться в червні 2024 року.

всього, що у 2021 році відбулося пілотування проекту на базі ЗЗСО Львівщини та закладів професійної освіти 5 області.

У пілотуванні SELFIE в Україні взяли участь понад 20 тисяч учасників:

- 17 тисяч 303 учнів;

- 2 тисячі 996 вчителів;

- 546 керівників закладів освіти.

На сьогодні Львівщина – єдина область України, яка має можливість впровадити інструмент SELFIE так масштабно.

Долучитися до проекту можна і зараз.
Проект орієнтований на заклади загальної середньої, професійної (професійно-технічної) або передфахової вищої освіти Львівської області.
Вік учасників – від 10 років і старші.

 Довідка:

SELFIE (Self-reflection on Effective Learning by Fostering the Use of Innovative Educational Technologies) – це безкоштовний, простий у використанні онлайн-інструмент для самооцінки закладів освіти, спрямований на те, щоб допомогти оцінити ефективність впровадження інноваційних цифрових технологій в освітньому процесі, з' ясувати на якому етапі цифрового розвитку знаходиться заклад освіти.

онлайн-інструмент не вимірює та не порівнює знання чи навички користувачів, не оцінює та не порівнює закладки освіти між собою. Він лише використовується для самоаналізу стану цифровізації та ефективності використання цифрових технологій у конкретному закладі освіти. Інструмент доступний 24 офіційними мовами Європейського Союзу та 7 мовами інших країн, з 2017 року впроваджений в усіх країнах-членах ЄС.

 Освіта , Львівщина , Департамент , портал


« повернутися

Вхід для адміністратора