Дата: 02.12.2022 15:36

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710».

Назва предмету закупівлі:  ДК 021:2015: 15840000-8: Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (Цукерки)

Ідентифікатор закупівліUA-2022-11-28-013466-a

Відкриті торги з особливостями

Обсяги закупівлі:

Назва  товару

Од. виміру

1

Шоколадний батончик з помадно- шоколадною начинкою

2

Вафельний батончик 34 гр.

3

Цукерки на вафельній основі зі смаком топленого молока

4

Цукерки на вафельній основі зі смаком какао

5

Цукерки ірис з желейною начинкою

17

6

Цукерки карамель

7

Трюфельні цукерки в темному корпусі

8

Трюфельні цукерки з молочним смаком

9

Цукерки глазуровані з нугою та м'якою карамеллю з арахісом

68

10

Цукерки на вафельній основі з вершковим смаком

17,6

11

Цукерки на вафельній основі з горіховим смаком

17,6

12

Вафельні цукерки з молочним смаком

13

Цукерки з комбінованою начинкою

14

Цукерки вафельні трубочки

15

Цукерки помадні глазуровані з шоколадним смаком

Цукерки помадні глазуровані

17

Цукерки глазуровані шоколадно вафельні

56

18

Пралінові цукерки глазуровані шоколадною глазур'ю

19

Цукерки помадні глазуровані

21

20

Цукерки неглазуровані желейні

21

Цукерки типу праліне

28

Карамель зі смаком молока

Фігурний шоколад  Дід мороз з вагою не менше 40 грам

1656

Помадні неглазуровані цукерки

26

25

Печиво крекер фасований 235г.

330

26

Цукерки глазуровані шоколадною глазур'ю

46

27

Цукерки глазуровані зі смаком крем-брюле, крем-какао

36

Обсяг закупівлі визначався  із розрахунку кількості дітей, які навчаються у закладах освіти Відділу освіти Жовтанецької сільської ради.

Строк поставки товару: до 19.12.2022 року.

Джерело фінансування – кошти місцевого бюджету

Очікувана вартість предмета закупівлі:  180 000,00 грн. з ПДВ.

Розрахунок очікуваної вартості здійснений з врахуванням основних положень примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275. А саме, здійснено пошук, збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціну, до якої відноситься в тому числі: інформація про ціну товару, який є предметом закупівлі, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель “Prozorro.

Місця поставки:

•  80431, Львівська обл., Львівський район, село Жовтанці, вул.  Львівська , будинок 2

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

•  Смак і запах – характерний конкретній назві цукерок, без стороннього присмаку та запаху.
  • Зовнішній вигляд – властивий конкретній назві цукерок. Цукерки, глазуровані шоколадною глазур`ю, не повинні мати на лицьовій поверхні «посивіння» або пошкодження глазурі.
  • Цукерки не повинні містити синтетичних (штучних) барвників, ароматизаторів, підсилювачів смаку, консервуючих речовин (крім дозволених), без ГМО, повинні відповідати загальним вимогам встановленим відповідними ДСТУ та ТУ.
  • Цукерки мають бути належної якості та відповідати діючим Державним стандартам України (ДСТУ), технічним умовам та чинному законодавству щодо показників якості такого виду товару.

Вимоги до транспортної тари :

• - на кожну одиницю транспортної тари наносять маркування, що характеризує продукцію;
  • - товарний знак, назву та адресу виробника і місце виготовлення;
  • - загальну та власну назву продукції;
  • - масу нетто;
  • - кількість пакувальних одиниць і масу нетто пакувальних одиниць;
  • - дату виготовлення, термін придатності до споживання та кінцевий термін споживання;
  • - умови зберігання;
  • - зазначено «БЕЗ ГМО».

Товар, що буде постачатись за договором, не повинен мати дефектів товарного вигляду, повинен бути упакований Учасником таким чином, щоб виключати псування або нищення його на період поставки, зберігати смакові та якісні характеристики товару.

Запропонований товар повинен постачатися на підставі видаткової накладної.

Строк придатності споживання товару, що пропонується до постачання замовником повинен становити не менше 80% від дати виробництва.