4 випускники Жовтанецької сільської ради отримали відмінні результати (200 балів) НМТ!

Дата: 01.11.2022 16:00

За результатами національного мультипредметного тесту 4 випускники Жовтанецької сільської ради отримали відмінні результати (200 балів) з предметів:

1. Розквас Остап  - 200 балів

2. Харачко Володимир  - 200 балів

3. Логін Юлія – 200 балів

1. Розквас Остап - 200 балів

2.Гришканич Артур – 200 балів

Сільський голова Ярослав Деркач разом із начальником відділу освіти Іриною Вус привітали випускників з успіхами, вручили сертифікати та виплатили грошові премії вартістю 5000, 10000 відповідно до кількості відмінно зданих предметів. Бажаємо випускникам йти по життю, дотримуючись курсу щастя й удачі, прагнути до своєї заповітної мрії та вірити в себе! Нехай доросле життя буде сповнене нових можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів!

Дякуємо випускникам, педагогам та батькам за наполегливу працю в досягненні таких високих результатів!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)