Майстер-клас “STEM: руйнуй стереотипи, а не життя” (28 вересня)

Дата: 12.09.2022 11:44

28 вересня 2022 за підтримки ГО “Жіноча Ліга” відбудеться онлайн майстер-клас “STEM: руйнуй стереотипи, а не життя”.

«Точні науки не для дівчат», «Ох ця жіноча логіка!», «Краще вийди заміж за айтішника», тощо — такі й подібні до них висловлювання хоча б раз у житті чула кожна дівчина, яка задумувалася про реалізацію себе у STEM спеціальностях. Комусь може здатись, що у таких ситуаціях краще промовчати, проте чи потрібна нам чергова «спіраль мовчання»?

Жодні стереотипи не повинні впливати на те, ким захочуть стати дівчата, “коли виростуть”, та де будуть працювати.

Тож ми будемо вдячні, якщо ви поширите інформацію про подію з молоддю вашої громади, адже боротьба зі стереотипами - це наш ще один важливий фронт.

Що чекає на учасників та учасниць заходу?

• мотиваційна зустріч із Мариною Попатенко, заступницею Міністра молоді та спорту України

• дискусія на тему «Успішні жінки у STEM: теорія чи реальність?»

• інтерактивне спілкування, під час якого ми зможемо поділитись власним досвідом та очікуваннями

• майстер-клас із професійною юристкою на тему: «Як, використовуючи свої права, протистояти проявам сексизму під час навчання та у робочому контексті?»

Модеруватиме подію Лілія Антонок, виконавча директорка ГО «Жіноча Ліга», PhD дослідниця на проєкті «Гендер, партійна політика та демократія в Європі: Дослідження партійних груп Європейського парламенту» (EUGenDem) в Університеті Тампере (Фінляндія), аспірантка Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Україна).

Деталі події: https://fb.me/e/2jc9xWTPo

Участь безкоштовна, реєстрація на захід: https://forms.gle/VMPBqFAeY8vwt28p6

Реєстрація відкрита до 12:00 27 вересня.

Щиро ваша,

Команда ГО “Жіноча Ліга”