Розмова з вчителем: «НУШ у базовій школі. Куди йдемо?»

Дата: 02.09.2022 16:54

Команда учасників проєкту «Освітній Еверест» за участі Ради директорів ЗЗСО Львівщини підготували для керівників та вчителів ЗЗСО порадник «Розмова з вчителем: «НУШ у базовій школі. Куди йдемо?».

Порадник запрошує у мандрівку до НУШ слідами проєкту «Освітній Еверест - 2021» дорогою, яка веде до ХРАМУ ОСОБИСТОСТІ. Ця дорога вистелена «бруківкою» з досліджень і спостережень науковців, психологів, педагогів-новаторів, спільних практичних напрацювань та власного досвіду учасників проєкту.

У пораднику найважливішим пріоритетом визначено побудову ціннісно орієнтованої школи, завданням якої є формування цілісної особистості через правильно побудоване НАВЧАННЯ, ПЛАНУВАННЯ І ОЦІНЮВАННЯ.

Висловлюємо подяку укладачам брошури:
- Оксані Клепуц, директорці Козівського ОЗЗСО-ліцею, співавторці проєкту «Освітній Еверест», голові Ради директорів ЗЗСО Львівщини;
- Вірі Шоп’як, заступниці директорки з НВР Козівського ОЗЗСО-ліцею, тренерці  проєкту «Освітній Еверест»;
- Тетяні Панащук, вчительці історії Козівського ОЗЗСО-ліцею, учасниці проєкту «Освітній Еверест»;
- Андріані Скільській, вчительці хімії і біології Козівського ОЗЗСО-ліцею, учасниці проєкту «Освітній Еверест»;
- Анні Байовській, екс-директорці ЗШ «Дивосвіт», м.Львів;
- Ользі Прецель, директорці Підгородецького ЗЗСО І-ІІІ ст., члену Ради директорів Львівщини.

Порадник «Розмова з вчителем» знаходиться за посиланням.