Відбулась робоча нарада з керівниками закладів освіти з питань підготовки до нового навчального року!

Дата: 28.07.2022 16:04

28 липня 2022 року у приміщенні сільської ради за участю сільського голови Ярослава Деркача відбулася нарада з керівниками закладів освіти Жовтанецької громади. Під час наради були обговорені найбільш актуальні питання підготовки закладів освіти до 2022/23 навчального року, забезпечення проходження ними осінньо-зимового періоду, створення безпечних умов перебування у закладах освіти дітей, учнів і працівників з урахуванням збройної агресії російської федерації.

Сподіваємося, що не зважаючи на складність ситуації, учні та вихованці закладів освіти успішно, з новими силами розпочнуть навчальний рік 1 вересня 2022 року.