Ременівський опорний ЗЗСО отримав робота віртуальної присутності для дітей!

Дата: 01.06.2022 14:43

Ременівський опорний ЗЗСО - один із найсильніших закладів Львівщини в організації дистанційного навчання.

01 червня 2022 року до Дня Захисту Дітей школа отримала подарунок від Міністерства національної освіти у справах молоді та спорту Франції - робота віртуальної присутності для дітей, які не можуть навчатись очно. Робот використовується для того, щоб діти, які перебувають за кордоном чи не мають можливості навчатись, отримали доступ до внутрішньої освіти, спілкування з однолітками та могли підтримувати академічний та соціальний контакт з людьми, що є дуже важливим в умовах війни.

Вітаємо Ременівський опорний ЗЗСО із досягненням, бажаємо продовжувати працювати в тому ж дусі для забезпечення доступу дітей до якісної освіти!