Реєстрація на ЗНО-2022 стартує 01 лютого!

Дата: 01.02.2022 17:48

Додаток до листа ЛРЦОЯО

від 01.02.2022 №55/03-29

Реєстрація на ЗНО-2022 стартує 01 лютого!

Львівський регіональний цент р оцінювання якості освіти наголошує, що реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триває до 09 березня 2022 року.

У Львівській області діє пункт реєстрації (далі ПР) для допомоги
та консультації учасникам.

Область

Назва ПР

роб телефон

Дні роботи

Години роботи

Львівська

Львівський національний університет імені Івана Франка

вул. Князя Романа,36

м. Львів, 79005

10ºº-12ºº

вівторок

15ºº-17ºº

середа

10ºº-12ºº

четвер

15ºº-17ºº

Абітурієнти, які бажають вступати до закладів вищої освіти, а також учні (студенти) закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та закладів вищої освіти І-ІІ р.а., котрі складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, ПОВИННІ зареєструватись на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні до 01 березня 2022 р.

Де можна отримати бланк заяви і як його заповнити?

1. Сформувати заяву реєстраційну картку можна зі спеціальної програми на сайтах УЦОЯО (testportal.gov.ua) чи ЛРЦОЯО (lv.testportal.gov.ua), роздрукувати її, заповнити, вклеїти фотокартку розміром 3Х4 см у відведеному місці.

2. Видрукувати контрольно - інформаційний лист.

Які документи потрібно вкласти у пакет разом із реєстраційною карткою?

1) копію документа, що посвідчує особу, підписавши згідно з оригіналом.

2) копію документа про здобуття повної загальної середньої освіти (для випускників попередніх років);

3) додаткові документи за потреби:

• для створення особливих умов - оригінал висновку закладу охорони здоровя форми 086-3/о;

• при зміні прізвища - копію документа про зміну прізвища;

• у разі запиту щодо участі у додатковій сесії - заява та документ, що надає право участі у додатковій сесії;

• нотаріально завірений переклад документів українською мовою при поданні документів іноземною мовою.

Надсилайте пакет документів рекомендованим листом на адресу ЛРЦОЯО
(вул. Шевченка, 116 корп.2, м. Львів, 79039 до 09.03.2022 року (за відтиском поштового штемпеля).

Надісланий від ЛРЦОЯО Сертифікат учасника ЗНО-2022 є підтвердженням успішної реєстрації.

Учасник може надіслати повторно пакет документів до 09 березня 2022 року для внесення змін у реєстраційні документи чи після отримання відмови.

Бажаємо успіху!

Реєструйтесь вміло та вчасно!