Терміни проведення пробного ЗНО-2022!!!!!!

Дата: 20.12.2021 10:32

Усе буде ЗНО!!!

Ви плануєте вступати до закладів вищої освіти чи здобуваєте цьогоріч повну загальну середню освіту?! Потрібно проходити зовнішнє незалежне оцінювання, але Ви ще вагаєтесь, які саме предмети обрати та як реєструватись?

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти пропонує вам ознайомитись із процедурою зовнішнього незалежного оцінювання під час ПРОБНОГО ЗНО та йти на основну сесію ЗНО впевнено! Скористайтесь нагодою пройти процедуру від А до Я.

Зареєструйтесь з 05 до 22 січня 2022 р. на сайті www.lv.testportal.gov.uа!

Терміни проведення пробного ЗНО-2022:

19.03.2022 – українська мова, українська мова та література;

26.03.2022 – біологія, географія, історія України, математика,

математика (стандарт), англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, фізика, хімія.

Памятайте: лише той,

хто ретельно підготувався,