Дата: 03.09.2021 16:11

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710».

Назва предмету закупівлі:  ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбуки)

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-28-005106-a

Відкриті торги

Закупівля ноутбуків обумовлена необхідністю забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» для школярів Жовтанецької ТГ .

Обсяги закупівлі: 11 комплектів.

Обсяг закупівлі визначався за кількістю перших класів «Нової української школи» Жовтанецької ТГ.

Очікувана вартість предмета закупівлі:  278 000, 00 грн. з ПДВ.

Тендерний комітет Відділу освіти Жовтанецької сільської ради визначав очікувану вартість предмета закупівлі згідно технічних специфікацій, які описані в  Типовому переліку комп’ютерного обладнання для закладів дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 02 листопада 2017 року № 1440, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 січня 2018 року за № 55/31507.

Порядок отримання цінової інформації щодо товару: здійснили пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься

• інформація  про ціни товару, що містяться в мережі Інтернет  у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торговельних майданчиках (ProZorro Market) та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках;

І визначили очікувану ціну за одиницю, як середньоарифметичне значення масиву отриманих даних.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Процесор Intel Сore i3 11го покоління, або кращий, із максимальною частотою роботи не менш ніж 4.1 Ггц.

Кількість ядер 2 або більше, кількість потоків 4 або більше

Відеоадаптер: інтегрований відеоадаптер

Оперативна пам’ять: технологія не гірше DDR4, частота не менше 2133 MHz, об’єм пам’яті не менше ніж 8 GB.

Накопичувач: SSD не менше ніж 128 GB

Дисплей: діагональ дисплея не менше ніж 14”, широкоформатний, LCD, 16:9, з антибліковим покриттям, виготовлений за технологію IPS, максимальна роздільна здатність не менше ніж 1920х1080

Вбудована WEB-камера із підтримкою технології HDR, роздільна

здатність відео - не нижче HD (1280 х 720)

Роз’єми та порти: не менше ніж 4 x USB 3.1 (З них один TypeС)/HDMI/VGA/ LAN (RJ-45)/кард-рідер/ аудіовхід.

Комунікації: наявність Bluetooth 5.0 та Intel Wireless Wi-Fi, 2x2 MIMO, LAN.

Порт для підключення док-станції з функцію живлення через цей порт.

Апаратна підтримка технології ТРМ, версії 2.0

Пристрій повинен відповідати стандартам MIL-STD-810G

Акумулятор: не менш ніж 48 Ват/годин, строк роботи від акумулятора до 11 годин

Операційна система: : попередньо встановлена ліцензійна операційна система (ОС) з безкоштовними оновленнями Microsoft Windows 10 Professional Ukrainian, з підтримкою роботи у локальній обчислювальній мережі з доменною організацією та україномовним інтерфейсом.

Пристрій повинен мати етикетку справжнього програмного забезпечення Microsoft  (Genuine Microsoft Label (GML) – наклейка, розміщується на нових комп’ютерах міжнародних виробників та локальних прямих ОDМ партнерів, які містять попередньо інстальовану копію операційної системи Windows. Розміщується зазвичай на задній або нижній панелі пристрою, вона не містить ключ продукту, але захищена фарбою, що змінює колір залежно від кута зору;

Програмне забезпечення: Офісна програма Microsoft Office Standard 2019 Ukrainian

В комплекті маніпулятор «миша»: технологія - оптична; тип підключення - USB-інтерфейс; кількість кнопок - не менше ніж 3: ліва, права, колесо-кнопка для скролінгу.

Гарантійний термін – ноутбуку не менше 12 міс.

Товар повинен бути поставлений у непошкодженій тарі виробника.