Відділ освіти Жовтанецької сільської ради Львівської області
Жовтанецької сільської ради
Міністерство освіти
і науки України
 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Дата: 05.07.2021 11:58
Кількість переглядів: 192

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710».

Назва предмету закупівлі:  ДК 021:2015: 45300000-0 — Будівельно-монтажні роботи (Капітальний ремонт спортзалу Жовтанецького опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради Львівської області)

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-30-002033-a

Відкриті торги

Закупівля робіт капітального ремонту обумовлена необхідністю створення безпечних та комфортних умов для занять фізичною культурою та спортом, стимулювання і організація змагальної, ігрової та оздоровчої діяльності школярів.

Обсяги закупівлі:

  • Капітальний ремонт спортзалу Жовтанецького опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради Львівської області  – роботи відповідно до договірної ціни.

Очікувана вартість предмета закупівлі:  1 868 948,00 грн. з ПДВ.

Тендерний комітет Відділу освіти Жовтанецької сільської ради визначав очікувану вартість предмета закупівлі згідно з наявної проектно-кошторисної документації.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

  Роботи повинні бути виконанні з дотриманням технологічних процесів будівництва, відповідати вимогам будівельних норм, правилам  та стандартам встановленим для виконання такого виду робіт, матеріальні ресурси, що використовуються для їх виконання, повинні відповідати вимогам ДСТУ Д.1.1-2013, іншим нормативно-правовим актам і нормативним документам у галузі будівництва, проектній документації та умовам Договору, з метою  забезпечення надійності, міцності, стійкості і довговічності конструкцій, монтажу технологічного та інженерного обладнання/матеріалів.

З метою контролю за відповідністю робіт та матеріальних ресурсів установленим вимогам, замовник (уповноважений представник) забезпечує здійснення технічного нагляду за будівництвом у порядку, встановленому законодавством.

З метою контролю за відповідністю будівельно-монтажних робіт проектній документації, замовник (уповноважений представник) забезпечує здійснення авторського нагляду протягом усього періоду будівництва, шляхом укладення договору з відповідальним розробником проектної документації (генеральним проектувальником).

Авторський нагляд під час будівництва об’єкту здійснюється в порядку, встановленому законодавством.

Передача виконаних робіт (об’єкта будівництва) підрядником і приймання їх замовником оформлюється актом про виконані роботи (№ КБ-2в “Акт приймання виконаних будівельних робіт”, № КБ-3 “Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати”) з обов’язковим попереднім оформленням виконавчої технічної документації, актів на закриття прихованих робіт, виконавчих схем, тощо.

Підрядник гарантує якість закінчених робіт і змонтованих конструкцій, досягнення показників, визначених у проектній документації, та можливість експлуатації Об’єкта будівництва протягом гарантійного строку.

Гарантійний строк експлуатації об’єкта будівництва становить не менше 10 років від дня його прийняття замовником. Початком гарантійного строку вважається день, наступний після дня підписання Акту про приймання-передачі об’єкта будівництва.

Гарантійний строк продовжується на час, протягом якого об’єкт не міг експлуатуватися внаслідок недоліків, які виникли з вини підрядника.


« повернутися

Вхід для адміністратора