"День працівників освіти" у Жовтанецькому НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.- ДНЗ»

Дата: 29.09.2017 16:00

Традиційно першої неділі жовтня освітяни відзначають своє професійне свято.
Світлі коридори, переповнені гамірною дітворою – це їхній стиль життя, життя педагога.
Вчитель завжди буде прикладом для наслідування! Освітяни зі своєю мудрістю, цілеспрямованістю та любов’ю до дітей знаходяться на найвищому щаблі людяності.

Саме тому 29 вересня 2017 року у Жовтанецькому НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.- ДНЗ» відбулося свято, присвячене Дню вчителя.
Учні школи підготували святковий концерт та вітали своїх вчителів добрими словами, піснями. Продемонстрували презентації - «Вчительські будні» та «Астрологічний прогноз». Вчителі розважалися, малювали «Школу майбутнього» та відповідали на питання складаючи слова із літер. Було багато позитивних емоцій і сміху. Вчителі, в свою чергу , подякували всім за подароване свято , позитив і гарний настрій.

Також учасниками гуртка початкового моделювання «Саморобки», під керівництвом Вихопень Ю.М. були виготовлені невеличкі сувеніри для вчителів.

Свято підготувала педагог-організатор Боса І.І. разом із учнівським самоврядуванням школи.

Нагадаємо, що всесвітній День вчителя відзначають в першу неділю жовтня, і святкується більш ніж в 100 країнах світу. У цей день відзначаються заслуги вчителів і всіх працівників сфери освіти та їх неоціненний внесок у розвиток суспільства.