УПА – творець і захисник державності

Дата: 17.10.2017 13:57

З нагоди вшанування 75-річчя створення і боротьби УПА керівником історико-краєзнавчого гуртка Небораць Н.В. спільно з керівником Народного Дому Мельник М.Я. було проведено спільне дійство «УПА – творець і захисник державності». Захід відбувся біля символічної могили Січовим стрільцям , а також пам'ятника воїнам УПА.
Під час даного заходу прозвучали вірші у виконанні учнів 9-10 класу, а також пісні у виконанні сільського хору.
У селі Велике Колодно була криївка воїнів УПА. 16 листопада 1997р. у селі відбулося вшанування пам'яті полеглих героїв. У межах обійстя, де була криївка було відкрито гранітний пам'ятний знак, на якому викарбовано імена полеглих.
Біля гранітного пам'ятника учні історико-краєзнавчого гуртка відтворили події 30 січня 1952 року.