Великдень - це свято Великого Дня

Дата: 26.04.2019 11:51

Як тільки земля вбереться у різнокольорове зілля, приходить до нас Великдень - це свято Великого Дня. Бо у цей день сталося найбільше диво - воскрес Ісус Христос .Кожного року напередодні Великодніх свят у Горпинському НВК організовуються виставки дитячих робіт. Організатор дійств Лащукевич Н.М. - педагог-організатор, та класні керівники. Великодні свята дарують нам гаївкові забави, запашні пасочки і розмальовані  яєчка-писанки. У писанкових візерунках можна впізнати сонечко, зірку, водичку, коника, пташку, квітку. Пасхальні атрибути створюють  в дитячому садку святкову атмосферу.  ПАСХА  -  це весняне свято доброзичливості. Тож давайте    посміхнемось, подаймо одне одному руки, може від цього стане на землі тепліше, менше неприємностей та ворожнечі.